Zavrieť

Porady

kupa potravin s preslou zarukou alebo tesne pred jej ukoncenim

kupa potravin s preslou zarukou alebo tesne pred jej ukoncenim za rozumnu cenu..neviete o nejakej firme ktora to ponuka..Jedna sa mi napriklad o mrazene maso a tak podobne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    tohirjohn Pozri príspevok
    kupa potravin s preslou zarukou alebo tesne pred jej ukoncenim za rozumnu cenu..neviete o nejakej firme ktora to ponuka..Jedna sa mi napriklad o mrazene maso a tak podobne
    Keď sa skamarátiš s majiteľom veľkoskladu, tak takých vecí môžeš získať celú hromadu. Moja mama (podobnosť s tetou Márgit z Mafstory čiste náhodná) chodí "kšeftovať" do skladov za Pod. Biskupicami a nosí odtiaľ pre hosp. zvieratá (slepice, kačky a prasatá) veci od výmyslu sveta - olivový olej, talianske cestoviny - obyčajné aj plnené ravioly, práškovú zmiakovú kašu, ... o zelenine a ovocí ani nehovorím. Toľko melónov a broskýň, čo pojedli sliepky, tak sme nezjedli za celý život.

    Len musíš byť s nimi kamarát. Oni sa radi zbavia starých vecí.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Chobot Pozri príspevok
    Keď sa skamarátiš s majiteľom veľkoskladu, tak takých vecí môžeš získať celú hromadu. Moja mama (podobnosť s tetou Márgit z Mafstory čiste náhodná) chodí "kšeftovať" do skladov za Pod. Biskupicami a nosí odtiaľ pre hosp. zvieratá (slepice, kačky a prasatá) veci od výmyslu sveta - olivový olej, talianske cestoviny - obyčajné aj plnené ravioly, práškovú zmiakovú kašu, ... o zelenine a ovocí ani nehovorím. Toľko melónov a broskýň, čo pojedli sliepky, tak sme nezjedli za celý život.

    Len musíš byť s nimi kamarát. Oni sa radi zbavia starých vecí.

    Škoda, že neexistuje na porade "suhlasím" so smajlíkom..tak ti to dám takto oddelene...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Chobot Pozri príspevok
    Keď sa skamarátiš s majiteľom veľkoskladu, tak takých vecí môžeš získať celú hromadu. Moja mama (podobnosť s tetou Márgit z Mafstory čiste náhodná) chodí "kšeftovať" do skladov za Pod. Biskupicami a nosí odtiaľ pre hosp. zvieratá (slepice, kačky a prasatá) veci od výmyslu sveta - olivový olej, talianske cestoviny - obyčajné aj plnené ravioly, práškovú zmiakovú kašu, ... o zelenine a ovocí ani nehovorím. Toľko melónov a broskýň, čo pojedli sliepky, tak sme nezjedli za celý život.

    Len musíš byť s nimi kamarát. Oni sa radi zbavia starých vecí.
    Hm pre hospodarske zvierata??? A nie náhodou do bufetu ma Miletičke???

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Hm pre hospodarske zvierata??? A nie náhodou do bufetu ma Miletičke???
    BY si sa divil, koľko majiteľov reštaurácií takto nakupuje ten olivový olej, starú múku a pod....

    Ale mama nemá ani reštiku ani bufet. Nepodniká. Má len tie svoje zvieratká.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Chobot Pozri príspevok
    BY si sa divil, koľko majiteľov reštaurácií takto nakupuje ten olivový olej, starú múku a pod....

    Ale mama nemá ani reštiku ani bufet. Nepodniká. Má len tie svoje zvieratká.
    Však preto som sa pýtal(ale u teba to bolo zo srandy)-ja viem ako sa "podniká" v niektorých reštikách,hmhm- a ty ako laik nezistíš aké sú tam suroviny

    poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

    poisonkatka
    nasmu havkovi nosi sesternica z hypernovi maso a salamy po zaruke...niekedy ma vyberanejsie jedlo v hrnci ako my na tanieri...:-)

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Však preto som sa pýtal(ale u teba to bolo zo srandy)-ja viem ako sa "podniká" v niektorých reštikách,hmhm- a ty ako laik nezistíš aké sú tam suroviny
    Pre ilustráciu, akého má podnikateľského ducha - chodí aj do Dúbravskej pekárne, kde pečú ten arabský chleba. Tí ho majú často veľa po záruke, tak ich ona od nich zoberie. Ako bonus si môže zobrať vrecia od múky (nie je to málo, tie vrecia sú na stovky..). Doma tie vrecia vypráši, poskladá a odnesie na družštvo niekde za Šamorínom. Tí sú radi tým vreciam (veď sú nové) a dávajú jej za to obilniny pre sliepky.

    Takže dá sa obchodovať aj bez firmy...

    kupa potravin s preslou zarukou alebo tesne pred jej ukoncenim

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.