Zavrieť

Porady

Synergia 21

Ahojte všetci, neviem či mi budete vedieť pomôcť. Počuli ste už o
Synergia 21, alebo Kruh života- nie však o depresii., Osvietencká škola, Alchýmia života.???? Na internete niečo je , ale neviem sa v tom vyznať. Je to nejaká nová sekta???. Ak nieč viete,tušíte, poraďte. Môj kamoš je v tom a je zrazu čudný, no nechce mi nič povedať. carmenka. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KON-EKON je offline (nepripojený) KON-EKON

    KON-EKON
    Nuž synergie, je aj nakladateľstvo v Prahe, vydáva krásne knižky. Napríkalad "Pozemští andělé", od Doréén Virtue Ph.D. Je to všetko o ezoterike. Keď človek začne sponávať nespoznané, zväčša musí veľa premýšľať a hodnotiť. Ak sa tak stalo Vašemu priateľovi, tak sa ho veľa pýtajte, snáď i Vy dostanete správne informácie. Viem, keď som začala dakedy dávno hľadať, tak som tiež ostala iná. Iný pohľad na život, na seba, na hodnoty ako sú láska, priateľstvo, rodina, ... a najmä Boh. Snáď našiel tú správnu cestu. CHoďte do "KNIHY" a tam si pozdrite knižky z tohto vydavateľstva. To vám veľa napovie. www.e-synergie.cz
    Ahoj, neviem ci je este tvoja otazka aktualna, ak ano ponukam svoju pomoc. Poskytnem ti vela info co som si zistila, moja svokra v tom bola a dnes mala pohreb. Som presvedcena ze keby sa nebola dostala k nim dnes by este zila.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    aslosarova Pozri príspevok
    Ahoj, neviem ci je este tvoja otazka aktualna, ak ano ponukam svoju pomoc. Poskytnem ti vela info co som si zistila, moja svokra v tom bola a dnes mala pohreb. Som presvedcena ze keby sa nebola dostala k nim dnes by este zila.
    Aj mna to zaujíma. Môžem poprosiť základné info?

    vyguglené : http://35813652.obchodny-register.com/SYNERGIA+21+s.r.o.
    podľa OR eseročka s viacerými oblasťami podnikania , hlavne nehmotné oblasti

    MySpace je offline (nepripojený) MySpace

    MySpace
    aslosarova Pozri príspevok
    Ahoj, neviem ci je este tvoja otazka aktualna, ak ano ponukam svoju pomoc. Poskytnem ti vela info co som si zistila, moja svokra v tom bola a dnes mala pohreb. Som presvedcena ze keby sa nebola dostala k nim dnes by este zila.
    Znie to desivo, ako z hororu. I ked myslim si, ze daco na tom moze byt, pretoze poznam takych ludi, resp. stretla, co vedia ako na druhych a vedia aj ako oblbovat, tak preco by neexistovali aj takyto??? I ked kto vie, co ich k tomu vedie, ci motivuje?!

    jannyo12 je offline (nepripojený) jannyo12

    jannyo12
    aslosarova Pozri príspevok
    Ahoj, neviem ci je este tvoja otazka aktualna, ak ano ponukam svoju pomoc. Poskytnem ti vela info co som si zistila, moja svokra v tom bola a dnes mala pohreb. Som presvedcena ze keby sa nebola dostala k nim dnes by este zila.
    ahoj. tiez sa o to zaujimam. bol by som rad, keby si mi poslala nejake info na: jannyo12 (zavinac) azet.sk alebo napisala nieco tu do fora...diky

    consa je offline (nepripojený) consa

    consa
    Ahojte, mam osobne skusenosti so synergiou21, chcem vas vsetkych upozornit na to, ze za krasnym obalom a recami, za roznymi manazerskymi kurzami a vecami s tym spojenymi je velmi nebezpecne spolocenstvo....sekta... prosim vas vsetkych, vyhybajte sa im obrovským oblukom, su skutocne nebezbepcni...viac z dovodu osobnej ochrany nebudem rozpisovat. mozno len jedno, nam sa nad nimi podarilo vyhrat, ale stalo nas to rozpad rodiny a vela zleho. bohuzial

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.