Zavrieť

Porady

Úrady a kontakty na nich

Ahoj Richard! Už viac krát som si tu všimla, že niektorí podaďáci žiadajú o kontakty na rôzne Du, poisťovne, a iné úrady. Možno to tu už niekto navrhol, ale mám pocit že niektorým by pomohol taký malý adresár s web adresami, ale aj tými normálnymi, prípadne aj stránkové hodiny. Ja to mám síce pre svoje potreby urobené v riadnej "papierovej" forme, ale viem aké to bolo ťažké v mojich začiatkoch, keď som nevedela ani to či v našom meste existuje pobočka toho-ktorého úradu. A možno to tu už aj niekde je urobené, len som si to nevšimla.

Mimochodom: Hlboko sa klaňám pred jeho veličenstvom Richardom I. z Veľkej Porady. - A toto som nemyslela ironicky, ale naozaj, ako reakciu na nedávnu diskusiu o sponzorovaní porady a jej ďalšej existencie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    To by bolo fajn, ale bez spolupráce s úradmi by sme to dosť ťažko aktualizovali, najmä ak nastanú zmeny.

    Ďakujem za kompliment :-)

    Úrady a kontakty na nich

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.