Zavrieť

Porady

STK a Eminsná BEZ TECHNICKÉHO PREUKAZU

Zdravím,
viem že asi tato téma sem nepatrí ale nevedel som kam ju umiestniť. Chcel by som sa spýtať na to či niekto nezažil podobnú situáciu ako ja. Dnes ráno ma zastavili policajti a nemal som platnú emisnú a stk-čku. zobrali mi techničák a dali pokutu. problém je v tom že si mam spraviť požadovanú technickú kontrolu a až potom si môžem prísť po techničák kde mi ho následné vydajú. Problém je však v tom že pri technickej kontrole vyžadujú minimálne fotokópiu techničáku a kedže v aute som práve nemal kopírku, a pred tým som si ho nikdy nefotil tak nemám nič, iba papier od nich že mi ho zobrali. Ako to mam riešiť??? Diky moc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    FugAn je offline (nepripojený) FugAn

    FugAn
    Treba ísť na políciu a vyžiadať si kópiu technického preukazu a potom rýchlo na STK a Ek

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    presne tak,
    btw. treba mať kópiu technického aj pre iné prípady /napr krádež ap.

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    ja som nemal emisnú , zastavili ma policajti a ukecal som ich, že idem zo servisu kde som sa bol práve objednať ...
    hanelie Pozri príspevok
    presne tak,
    btw. treba mať kópiu technického aj pre iné prípady /napr krádež ap.
    for all: technicaky uz dlhsiu dobu nefunguju, je to osvedcenie o evidencii vozidla(OEV) len pre spravnost

    kopia ti je zbytocna:
    1: OEV nema ostat v aute, tak ako aj ostatne doklady, takze by ti ho nemali ukradnut spolu s autom, ak aj ukradnu - smola, kopia ti velmi nepomoze
    2: v takejto situacii ti vydaju kopiu OEV na ktorej je podpis pracovnika ktory ti kopiu vydal, datum peciatka a platnost tejto kopie (najcastejsie 3-7dní) bez tychto udajov si mozes s kopiu utriet.... pot z cela

    STK a Eminsná BEZ TECHNICKÉHO PREUKAZU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.