Zavrieť

Porady

evidencia

Dobrý deň!
Chcela by som sa spýtať:
Od 01.08.2008 budem evidovaná nezamestnaná. 02.07.2007 som nastúpila do zamestnania, kde budem pracovať až do 31.07.2008. Aká suma mi bude priznávaná počas mojej nezamestnanosti z ÚPSVaR? Svoj terajší plat sem pliesť nebudem, keďže asi percentuálna hodnota z neho by sa priznávala jedine v prípade, že by som bola pracovala v kuse minimálne 3 roky.
Ak sa mýlim ---- DAJTE MI PROSÍM VEDIEŤ.

Vopred veľmi pekne ďakujem.

Zuz.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    priatelia Pozri príspevok
    Dobrý deň!
    Chcela by som sa spýtať:
    Od 01.08.2008 budem evidovaná nezamestnaná. 02.07.2007 som nastúpila do zamestnania, kde budem pracovať až do 31.07.2008. Aká suma mi bude priznávaná počas mojej nezamestnanosti z ÚPSVaR? Svoj terajší plat sem pliesť nebudem, keďže asi percentuálna hodnota z neho by sa priznávala jedine v prípade, že by som bola pracovala v kuse minimálne 3 roky.
    Ak sa mýlim ---- DAJTE MI PROSÍM VEDIEŤ.

    Vopred veľmi pekne ďakujem.

    Zuz.
    Ak si v posledných 4 rokoch aspoň 3 roky nebola zamestnaná, resp. neplatila príspevok v nezamestnanosti, nárok na podporu nevznikne.

    priatelia je offline (nepripojený) priatelia

    priatelia
    Tweety Pozri príspevok
    Ak si v posledných 4 rokoch aspoň 3 roky nebola zamestnaná, resp. neplatila príspevok v nezamestnanosti, nárok na podporu nevznikne.
    A čo teda dostanem, nič? Po ukončení výšky minulý rok som sa zamestnala a od vtedy pracujem - dnes je rok. Akú sumu dostanem - niečo určite, nie???
    Ďakujem.
    Zuz.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    priatelia Pozri príspevok
    A čo teda dostanem, nič? Po ukončení výšky minulý rok som sa zamestnala a od vtedy pracujem - dnes je rok. Akú sumu dostanem - niečo určite, nie???
    Ďakujem.
    Zuz.
    Nesplňaš podmienky na priznanie podpory v nezamestnanosti.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    priatelia Pozri príspevok
    A čo teda dostanem, nič? Po ukončení výšky minulý rok som sa zamestnala a od vtedy pracujem - dnes je rok. Akú sumu dostanem - niečo určite, nie???
    Ďakujem.
    Zuz.
    Nie,bohužiaľ na podporu nevzniká nárok. Viď môj prísp. č 2.

    priatelia je offline (nepripojený) priatelia

    priatelia
    OK rozumiem, hlavné, je že niektoré vrstvy sa majú čoraz lepšie bez ohľadu na štúdium a zamestnanie.
    Ďakujem Vám obom.

    Zuz.

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Milá Zuz. a nieje to škoda, že máš VŠ a budeš evidovaná ako nezamestnaná? Skús niečo hľadať, alebo sa osamostatniť, veď inteligentných ľudí je všade málo. Neviem aké máš vzdelanie, ale pouvažuj nad nejakými príspevkami z ÚP a začni niečo robiť. Držím ti prsty /Prepáč, ale mňa osobne srdce bolí, keď VŠ ľudia sú nezamestnaní/

    priatelia je offline (nepripojený) priatelia

    priatelia
    Jara Pozri príspevok
    Milá Zuz. a nieje to škoda, že máš VŠ a budeš evidovaná ako nezamestnaná? Skús niečo hľadať, alebo sa osamostatniť, veď inteligentných ľudí je všade málo. Neviem aké máš vzdelanie, ale pouvažuj nad nejakými príspevkami z ÚP a začni niečo robiť. Držím ti prsty /Prepáč, ale mňa osobne srdce bolí, keď VŠ ľudia sú nezamestnaní/
    Ďakujem Jarka!
    Vyštudovala som ekológiu, no bude to asi sranda - Ing. a nezamestnaná,ale stáva sa. Hej skúsim príspevok z ÚP, len za tú dobu kým budem nezamestnaná, som sa pokúšala dozvedieť, že či nedostanem niečo - teda aký budem mať príjem - napr. zo sociálnej.
    Ďakujem.

    Zuz.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.