Zavrieť

Porady

Fibernet

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Zdravím, máte tu niekto skúsenosti s FIBERNETOM? Ak áno aké?
Usporiadat
Lubk0 Lubk0

Lubk0 je offline (nepripojený) Lubk0

Skusenosti velmi dobre Internet rychli, stabilny, bez problemov.

Akurat by som si nevyberal 24 mesacnu viazanost, nakolko si myslim ze po 2 rokoch budu ceny internetu zase nizsie , a ak budes viazany este dalsi rok, mozes na tom preplatit

(len pre porovnanie, uzivatelia napriklad starsich DLS programov ktorym teraz koncia viazanosti, mali neobmedzene internety za skoro 1000Sk mesacne, teraz maju ten isty za 600 Sk mesacne. Za 2 roky isla cena rapidne dole )

A staznosti som pocul iba na ich routery. Tj ked si budes odtial objednavat, skus si neobjednat router od nich. Co som pocul, tak su casto na reklamaciach ...

A treba si dat pozor na FUP - feeer user policy Tj myslim ze nesmies stiahnut viac ako 2GB za hodinu, inac ty znizia rychlost na niekolko 24 alebo 48 hodin.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Lubk0 Pozri príspevok
(len pre porovnanie, uzivatelia napriklad starsich DLS programov ktorym teraz koncia viazanosti, mali neobmedzene internety za skoro 1000Sk mesacne, teraz maju ten isty za 600 Sk mesacne. Za 2 roky isla cena rapidne dole )
ja som daval pred rokom Turbo3 zatial je cena ta ista a este my zvysili z 3024 na 3572 ...........
A teraz pozeram na stranku t-com, uz sa to tam troska pomenilo, ponukaju nejaky comfort1/2/3 to comfort3 vyzera celkom OK 30/2 Mbps cena je jak turbo3, ale je to zatial len v nejakych mestach a na nejakych ulicach
0 0
Lubk0 Lubk0

Lubk0 je offline (nepripojený) Lubk0

Jo ale tu sa bavime o fibernete

Je pravda ze T-Com zavadza optiku, a do konca roka sa rozsiri este do par miest. S tym ze roku 2009 to bude pilotny program a bude sa robit optika masovo.

Pilotne sa to robilo v mestach kde optiku Orange nemal, bude sa to robit ale ja tam kde optika od orange je.

Su to sluzby comfort, presne tak. S tym ze pokial Mas napr magio, a budes ho mat na optike, tak nebudes mat 2Mbity ale 30 Mbitov, za tu istu cenu.

To plati aj pre teba. Pokial by ty potiahli optiku pre dom, bez akehokolvek dodatku sa tvoje turbo 3 zmeni na comfort 3, tj sa ty zvysi rychlost, ale zmluva, cena a viazanost ostava

Ked mi povies kde byvas, viem ty pozret ci je to realne u teba
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ja mam fibernet doma, niekedy to blbne nejde thak jak by malo, máme od nich aj FiberTv ale s tým máme problémy. Bud to nejde alebo kockoval obraz. SetTopBox nám včera vymenili za novy a dnes sa nechcel zapnúť Thak som s nimi robila poriadky
0 0
Ala08 Ala08

Ala08 je offline (nepripojený) Ala08

Máme doma fibernet a som s ním maximálne spokojná. Je pripojený na počítač a keď chce niekto ísť na internet v druhej izbe je možnosť pripojiť notebook cez Wifi. Takže za jeden poplatok je možné mať naň pripojené aj dva počítače. Rýchlosť je dobrá a nie je problém s pripojením.
0 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Fibernet bez problémov a idú mi na tom naraz aj 4 PC. A čo sa týka FUP, nezbadal som žiadne obmedzenie.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Lubk0 Pozri príspevok
Jo ale tu sa bavime o fibernete

Je pravda ze T-Com zavadza optiku, a do konca roka sa rozsiri este do par miest. S tym ze roku 2009 to bude pilotny program a bude sa robit optika masovo.

Pilotne sa to robilo v mestach kde optiku Orange nemal, bude sa to robit ale ja tam kde optika od orange je.

Su to sluzby comfort, presne tak. S tym ze pokial Mas napr magio, a budes ho mat na optike, tak nebudes mat 2Mbity ale 30 Mbitov, za tu istu cenu.

To plati aj pre teba. Pokial by ty potiahli optiku pre dom, bez akehokolvek dodatku sa tvoje turbo 3 zmeni na comfort 3, tj sa ty zvysi rychlost, ale zmluva, cena a viazanost ostava

Ked mi povies kde byvas, viem ty pozret ci je to realne u teba
zatial je pokrytie ubohe, ale aspon viem, ze za ten isty peniaz to hadam do roka dojde aj do nas http://t-com.sk/Default.aspx?CatID=2305&section=home
0 0
Lubk0 Lubk0

Lubk0 je offline (nepripojený) Lubk0

Jo ale to je len ten najzakladnejsi list. Napriklad teraz uz je skoro na 100 percent pokryta petrzalka, a nasi zamestannci ktory sa dobrovolne prihlasisli a byvaju tam, testuju teraz magio comfort doma Takto to je aj v inych mestach

Buduci tok to pojde rychlejsie a mosovejsie. Len zalezi do toho, v akom meste byvas
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Toto je téma o Febernete a nie o Mágiu wrrrr
0 0
Lubk0 Lubk0

Lubk0 je offline (nepripojený) Lubk0

LOL, my sa nebavime o magiu ale o sluzbach spojenich s optikou vseobecne A neviem co chces pocut i fibernete, ked ho mas.

Inac skocim vam hore este do reci, to ze fibernet povazuejete za super preto, lebo idu pripojit viac pocitacov kablom a xxx pocitacov wifi je troska ... Blbe...

Nakolko to neni vysada internetu, ale zariadenia, tj routera. Mozte mat hocijaky internet, vsetky sa daju rozsirit na viac PC. (snad okrem dial upu )
0 0
tomasenkoslav tomasenkoslav

tomasenkoslav je offline (nepripojený) tomasenkoslav

speedtest.net/result/343176810.png

radim vam pozriet si ten link a zamerat sa na udaj=hodnotu PINGu.
To je udaj z mojho "super bomba špica , žiadny šit FiberNETu".

normalne byva 20-30ms. Ale posledne dni to mavam casto takto cez 2000.
Ta optika.....aj monteri narobili spušt....beha po byte s tavnou tycinkou a nehladi kde mu to kvapká...na koberec na podlahu, listy.....ma na salame

Porozmyslajte....
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

no to je sakra celkom dost (to by som sa aj stazoval, este dobre ze niesom gamesmam)
0 0
vyr skalny vyr skalny

vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

Vidim to na odflaknutu robotu, treba to reklamovat. Kazdy monter pise hodnoty zvaru ktory vykonal a ze si ich vymysli nie je chyba orangeu ale jeho a zasluzi si poriadny kopanec do zadku a koniec prace pre orange.
0 0
tomasenkoslav tomasenkoslav

tomasenkoslav je offline (nepripojený) tomasenkoslav

no to si pište važení , ze je to v dnesnej dobe dost..ked vezmem v potaz i fenomenalnu reklamu na F.N. v TV, tak sa možem tomu len smiat no resp. plakat....Cakat na natiahnutie tupej statickej stranky bez grafiky 20-30 sekund je na infarkt. To nehovorim, že som ani nemohol SEEDovať. To by som sa nepohol.
Vcera som to takto mal od cca 20:00 do 23:00 potom som to radšej vypol. Ist nas*atý spat neni moj konicek.
Ja ked nieco neviem, tak to nerobim...Len tu takmer každy sa rýpe do toho comu nerozumie....potom to tu takto žalostne vypada...

"Jenom nevim kde udelali soudruzi s NDR chybu......"
0 0
tomasenkoslav tomasenkoslav

tomasenkoslav je offline (nepripojený) tomasenkoslav

vyr skalny Pozri príspevok
Vidim to na odflaknutu robotu, treba to reklamovat. Kazdy monter pise hodnoty zvaru ktory vykonal a ze si ich vymysli nie je chyba orangeu ale jeho a zasluzi si poriadny kopanec do zadku a koniec prace pre orange.
odflaknuta robota to može byt ale pytal som sa kamoša-technika v teréne co ich firma vozi optiku /kable/ do vychodnej europy, tak on spominal, že fibernetove pripojenie sa v bytových jednotkach nezvara. je nato udajne nejaka spojka....sice vacsi utlm ale lacnejsi variant...Nebudme naivní....muehehe

Je to asi aj preto, že najlacnejšia "zváračka" low-end stoji okolo 200.000,-Sk....../aspon podla jeho slov/
a vybavit každu montersku skupinu takým niecim je nakladne....Si treba /nechcem ale ospravedlnovat/ uvedomit, že montaž fibernetu nevykonava oran*e ale je to dodavatelským sposobom riešene. Orange by mal na zvaračky v pohode prostriedky ale menšie monterske firmy ? ....
Naposledy upravil tomasenkoslav : 23.10.08 at 09:26 Dôvod: doplnenie myšlienky po vypití kávy....
0 0
tomasenkoslav tomasenkoslav

tomasenkoslav je offline (nepripojený) tomasenkoslav

Fero11 Pozri príspevok
no to je sakra celkom dost (to by som sa aj stazoval, este dobre ze niesom gamesmam)
jj vystreliš a strela zasiahne svoj ciel v utorok o dva týždne....

alebo volaš cez voip a musiš si vziat 3 dni dovolenku koli tomu....
0 0
vyr skalny vyr skalny

vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

Ano, robi sa to vacsinou spojkami ale su aj firmy co robia pre orange a zvaracku maju. No nic to nemeni na povinnosti nasledne to vlakno odmerat a hned je jasne ci ten spoj vyhovuje alebo nie. Ked monter vidi ze je to zle ale nechce sa mu to ist prerobit tak si jednoducho spravne cislo vymysli. Urcite takych flakacov vela nie je ale robia zle meno vsetkym ostatnym.
0 0
rugby30 rugby30

rugby30 je offline (nepripojený) rugby30

Zdravim, fibernet a aj TV pouzivam asi rok. Internet ide rychlejsie ako by mal. v podstate je to tak rychle ze sa to az neda pouzit. servery nestihaju tak rychlo odpovedat. takze net super.

tv je za dobru cenu, menili mi setop box, s novym uz niesu ziadne problemy. potrebovali to asi vychytat. teraz s novym samsung TV mam obraz ako zrkadlo). MAx spokojnost.
0 0
tomasenkoslav tomasenkoslav

tomasenkoslav je offline (nepripojený) tomasenkoslav

rugby30 Pozri príspevok
Zdravim, fibernet a aj TV pouzivam asi rok. Internet ide rychlejsie ako by mal. v podstate je to tak rychle ze sa to az neda pouzit. servery nestihaju tak rychlo odpovedat. takze net super.

tv je za dobru cenu, menili mi setop box, s novym uz niesu ziadne problemy. potrebovali to asi vychytat. teraz s novym samsung TV mam obraz ako zrkadlo). MAx spokojnost.
nevymeníš ?
0 0
tomasenkoslav tomasenkoslav

tomasenkoslav je offline (nepripojený) tomasenkoslav

dnes mam zase super PING !!! jedine fibernet.....

http://www.speedtest.net/result/344358539.png
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať