Zavrieť

Porady

zakladne imanie a euro

dobry den, velmi pekne by som vas chcel poprosit o radu.. zakladal som s.r.o.cku, jednoosobovka, ale v navrhu na zapis som uviedol, ze ju chcem zapisat k datumu 1.1.2009. ked som si isiel po potvrdenie o vykonani zapisu, bolo mi povedane (okrem toho ze spis tam bude az najblizsi pondelok) ze je to odmietnute lebo som zakladne imanie neuviedol v eurach, ale len v korunach. a to vsade, v zakladatelskej listine, vo vyhlaseni spravcu, aj v navrhu, proste nikde som nepisal eura, len 200 000 sk. teraz budem podavat namietky.. vie niekto, ci staci podat namietky s uvedenim sumy zodpovedajucej zakldnemu imaniu v eurach, alebo bude treba pisat do navrhu, zakladatelskej listiny, (resp. ju formalizovanym sposobom menit ako rozh. 1 spolocnika) a do priloh alebo ci to bude treba robit odznova a ak ano, bude to treba chodit zase vsetko overovat k notarovi? za odpovede skutocne dakujem a zelam pohodovy den vsetkym.
martin
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    zakladne imanie a euro

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.