Zavrieť

Porady

Ako sa zapojiť do "shoutbox-u"?

Páčia sa mi vetičky hore na obrazovke, keď si dám kýblik "po porade". Ako sa tam prispieva?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajacik je offline (nepripojený) ajacik

    robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac ajacik
    to akoze myslis, ze sa chces tiez zapojit do diskusie? ak ano, tak normalne staci myskou kliknut na ten biely riadok, napisat, co chces a zmacknut enter alebo poslat. a tak sa zobrazi aj tvoj prispevok.
    dufam, ze si myslela toto
    pekny vecer

    la-dy je offline (nepripojený) la-dy

    oprava a vyroba calunneneho nabytku ...viac la-dy
    ajacik
    to akoze myslis, ze sa chces tiez zapojit do diskusie? ak ano, tak normalne staci myskou kliknut na ten biely riadok, napisat, co chces a zmacknut enter alebo poslat. a tak sa zobrazi aj tvoj prispevok.
    dufam, ze si myslela toto
    pekny vecer
    Zdravím.Ako to funguje som pochopil hneď. Ale ako dám vedieť tým druhym čo sú on- line, že si chcem snimi pokecať.Pár krát som tam napísal "zdravím" a tak podobne, len sa tam asi vtedy nikto nepozrel.Dá sa dať konkrétnej osobe /osobám/ vedieť, že mám záujem si pokecať?

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Napis im sukromnu spravu,ten sutak je len na stranke po porade takze nie je stale vidiet.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    la-dy
    Zdravím.Ako to funguje som pochopil hneď. Ale ako dám vedieť tým druhym čo sú on- line, že si chcem snimi pokecať.Pár krát som tam napísal "zdravím" a tak podobne, len sa tam asi vtedy nikto nepozrel.Dá sa dať konkrétnej osobe /osobám/ vedieť, že mám záujem si pokecať?
    tuším Shoutboxom chcel Richard povedať to, že to nie je klasický chat, ale len také milé kecanie :-) sem-tam do vetra, ale to nevadí, lebo kedy-tedy sa dakto ozve a pokecá :-)

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    no, nie je to klasický chat .... správne vladan

    Chat tu nechcem, pretože by sa tam stratili dobré myšlienky. Takto to pekne ostane na Porade .-)
    Ak však potrebuje niekto súrnu diskusiu, s trochou trpezlivosti sa to dá použiť...
    Len prosím!!!! nepíšte tam rady! RADY PATRIA DO PORADY! ;-)

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    Richard
    Chat tu nechcem, pretože by sa tam stratili dobré myšlienky. Takto to pekne ostane na Porade .-)
    Ak však potrebuje niekto súrnu diskusiu, s trochou trpezlivosti sa to dá použiť...
    Len prosím!!!! nepíšte tam rady! RADY PATRIA DO PORADY! ;-)
    no, celkom pekný slogan: RADY PATRIA DO PORADY ! :p

    Ako sa zapojiť do "shoutbox-u"?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.