Zavrieť

Porady

vymazanie okien

Neviem ako to mam presne definovat napr. vo vyhladavaci napisem nejake pismenko a vysunie sa mi okno, kde sa mi zobrazia vsetky slova na to pismeno, ktore som uz dakedy vyhladaval. Kde sa to da prosim vymazat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Myslim ze to patri pod IE.

    otvor internet explorer, v menu nástroje vyber moznosti internetu a vymaz vsetky tempy(historiu, cookies a podobne)

    myslim ze to pomoze. Potom hlbsie v nastaveniach sa da vypnut moznost pamatania dotazov

    rauh je offline (nepripojený) rauh

    rauh
    Ako sa prosimta vola po anglicky to "vypnutie pamate dotazov" ci ktore to mam oznacit v anglickom IE. vdaka

    MajaV je offline (nepripojený) MajaV

    MajaV
    rauh Pozri príspevok
    Neviem ako to mam presne definovat napr. vo vyhladavaci napisem nejake pismenko a vysunie sa mi okno, kde sa mi zobrazia vsetky slova na to pismeno, ktore som uz dakedy vyhladaval. Kde sa to da prosim vymazat?
    V slovenskom IE: Nástroje, Možnosti siete Internet, záložka Obsah - klikni na Automatické dokončovanie. Tam si zruš zaškrtnutie pri voľbe Formuláre. Ak chceš vymazať doteraz vyhľadávané slová, klikni na Vymazať formuláre.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    Možno by ti pomohlo - ak máš taký problém s angličtinou - prečo so nestiahneš zo stránky Microsoftu slovenčinu do IE?

    tomim7 je offline (nepripojený) tomim7

    tomim7
    takže to nie je žiadny problem vymazanie tych poslednych veci ktore si prezeral staci ked pojdes do prehliadača a klikneš na okienko kam pišeš to čo potrebuješ vyhľadať ono ti zobrazi cely zoznam toho čo si už niekedy prezeral jednoducho zideš nan miškou bude označene na modro a už budeš len stlačať delete a ono to zmizne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.