Zavrieť

Porady

elektronické podávanie do VšZP - horor !!!

Po zdĺhavom problematickom registrovaní, behaní na Všeob.zdrav.poisťovňu, som konečne nainštalovala certifikačný kľúč podľa pokynov VšZP, a teraz keď konečne idem podať mesačný výkaz, prihlásim sa ,dám podanie - typ dávky atď, z uloženého súboru mojom pc ( z účtovn.programu) mi to samozrejme neberie a keď to chcem manuálne vyťukať znova do "typovanie" tak konečne ma pustí až do časti: Podanie elektronic.dokumentu, kde je pod tabuľkou červeným uvedené že správa nie je podpísaná, tam ťuknem na "podpísať" a tu mi vyjde tabuľka kde sa píše: "CAPICOM nemôže byť nainštalované, pravdepodobne nemáte dostatočné práva na tomto počítači" čo je úplná blbosť a mňa už prechádza všetka trpezlivosť, najračej by som sa na to celé vy***** :-((((( Prosím vie mi s tým niekto pomôcť,som už v koncoch !
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Petra29 je offline (nepripojený) Petra29

    Petra29
    V hornom pravom rohu klikni na "pomoc" a potom "casto kladene otazky", je tam postup pri probleme s capicomom, aj mne to blblo.

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    súcitím s Tebou, presne toto všetko som prekonala, nájdeš moje hľadanie a riešenie v odporúčanom linku.......
    dôležité je vedieť OS, typ prehliadača -za seba som pisala o IE.

    sattelitka je offline (nepripojený) sattelitka

    sattelitka
    Jedno veľké ĎAKUJEM ! Išla som podľa tých často kladených otázok, a potom mi z ničoho nič vyšla otázka: "chcete nainštalovať CAPICOM ?" dala som áno a už mi to išlo. Ešte raz ďakujem, bez Vás by som to nezvládla. Už mi to ide (ale ešte predtým som na VšZP stránku napísala sťažnosť a nespokojnosť s ich elektronickými službami .-/) Týmto dúfam že sme že sa to podarí všetkým čo s tým majú problém a určite ich je dosť. Ahojte !

    elektronické podávanie do VšZP - horor !!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.