Zavrieť

Porady

cestovanie s malým dieťaťom

Čaute,
chcem sa Vás opýtať, či už niekto z Vás cestoval s pol ročným dieťaťom na dovolenku do Turecka. Aký máte na to názor , neviem sa totiž rozhodnúť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    Palika 5 Pozri príspevok
    Čaute,
    chcem sa Vás opýtať, či už niekto z Vás cestoval s pol ročným dieťaťom na dovolenku do Turecka. Aký máte na to názor , neviem sa totiž rozhodnúť.
    ... no neviem, neviem ...
    podľa môjho názoru 1/2 ročné dieťatko ešte asi nie je úplne "aklimatizované" ani na naše podmienky, nieto ešte na turecké. Určite by som tam nešla cez hlavnú letnú sezónu, býva tam tak min. 40°C v tieni, dá to zabrať aj dospelému človeku. Ak, tak možno koncom septembra, začiatok októbra, alebo na prelome mája - júna. Ale asi by som sa poobzerala po prijateľnejších klimatických podmienkach.
    My sme boli s malým prvýkrát na dovolenke keď mal 14 mesiacov tu na Slovensku ... a bolo na ňom poznať, že nie je vo svojej kožičke. Spanie mal rozhádzané, horšie jedol, nebol to on. Minulý rok sme boli v Taliansku, spával tam celkom dobre, ale s jedením to bola hrúza ... takmer nič. Tento rok ideme opäť do Talianska, uvidíme, čo to bude teraz v troch rokoch.

    Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

    Timka1
    My sme boli začiatkom novembra v Egypte s 3,5 ročnou a takmer 2 ročnou dcérou. Tiež nechceli veľmi papať, ale mali sme z domu veľa pre nich, dokonca som brala termochladničku na rôzne krémiky a výživy, potom instantné kašičky, ovocie, že sme to zvládli v pohode. Tiež by som neodporúčala cez leto, ale trochu neskôr, lebo dieťa do jedného roka sa vôbec neodporúča dávať na slniečko, iba do tieňa.

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Ak by si dobre prekukala tu na Porade, už sme debatovali o cestovaním s bábätkom, ja som bola s dvojmesačnou v Taliansku- bez problémov.
    Ja radšej vyberám "europskejšiu " destináciu.

    elaurie je offline (nepripojený) elaurie

    elaurie
    Prosím, napíšte niekto názov témy, v ktorej sa konkrétne debatovalo o cestovaní s bábätkom, nejako to neviem nájsť. Ďakujem.

    cestovanie s malým dieťaťom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.