Zavrieť

Porady

FAx

Ahojte poradaci. Zakúpili sme si fax Panasonic KX-FP 363 prijimat viem ako treba ale odosielat neviem, návod nebol v baliku, len po anglicky. Vie mi niekto poradit? Dakujem
Naposledy upravil verads : 24.04.08 at 21:48
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    oareta je offline (nepripojený) oareta

    oareta
    Strčíš do neho list, kt chceš poslať, fax si ho stiahne sám a naťukaš fax.číslo a potvrdíš buď tlačítkom OK alebo Fax

    verads je offline (nepripojený) verads

    verads
    Ahojte poradaci. Zakúpili sme si fax Panasonic KX-FP 363 prijimat viem ako treba ale odosielat neviem, návod nebol v baliku len po anglicky. Vie mi niekto poradit? Dakujem

    verads je offline (nepripojený) verads

    verads
    fakt len tolko ? a kam mam vložit dokument ktory chcem odoslat , tam kam ked vkladam papier ked chcem fotokópiu,už aj idem vyskúšat, Dakujem . ešte sa ozvem či sa mi to podarilo

    oareta je offline (nepripojený) oareta

    oareta
    No aspoň na našom to tak funguje. Ale nie sú tam náhodou dve záložky do kt sa vkladá papier? Jeden do zásobníka a druhý na odoslanie. Zo zásobníka si berie ak nám niekto posiela fax.
    Čo sa týka fotokópie tak to neviem... náš take niečo nedokáže

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    verads Pozri príspevok
    Ahojte poradaci. Zakúpili sme si fax Panasonic KX-FP 363 prijimat viem ako treba ale odosielat neviem, návod nebol v baliku len po anglicky. Vie mi niekto poradit? Dakujem
    Prečo zakladáš v priebehu 4 minút 2 témy s tou istou otázkou? Potom ti ľudia zbytočne odpovedajú v druhej téme, keď v prvej máš odpoveď hneď.

    Z tohto dôvodu som spojil obe témy.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Návod Ti už poraďáci poslali.
    Ja len jednu radu do budúcna.Predajca má zo zákona povinnosť dodať aj slovenský(príp.český) návod ku každému výrobku. SOI sa na to dosť zameriava.Ak nebol pribalený,treba si ho vyžiadať u predajcu.

    verads je offline (nepripojený) verads

    verads
    Dakujem všetkym za rady a pomoc. Chobot, tému som nevedela kam zaradit preto som zazmätkovala, prepáč. Inak fax sa mi podarilo poslat, ešte raz úprimná vdaka, dobre, že ste.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.