Zavrieť

Porady

VODA

VODA - zaujímavý dokument (ANOMÁLIA, KTORÁ UMOŽNILA ŽIVOT!)

Je toto video kopa nezmyslov ,poloprávd a lží ,alebo na tom niečo je?
Túto tému som založil len preto, aby som poznal názor iných.Sám neviem čo si mám o tom myslieť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    No neviem kolký si to celé pozrú ale ja ti na to poviem že...
    Viacero vecí ktoré tam ukázali sa dajú vysvetliť jednoduchšie napríklad bitka na rokovom koncerte a klud v koncertnej sále nebude o pameti vody ale o hladine alkoholu v krvi.
    Voda ktorú primiešaval do paliva naozaj zvyšuje výkon motora,používali to aj nemecké stíhačky ale len v kritickej situácii a motor bol potom na výmenu,ide tu ale o ochladenie zmesi paliva a tým zvečšenie objemovej účinnosti naplnenia válca nie o samotný fakt že je tam voda.
    Takto by sa dalo pokračovať dalej.
    Vedci nemajú normálne vo zviku podopierať svoje teorie náboženskými témami a príbehmi tisíc rokov starími ktoré sa nikdy nestali.
    Takže je tam vela právd ale ten ích výsledok je podla mna blbosť. Len môj názor.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Ja vždy keď vidím takéto video ,tak sa snažím si to v hlave vyfiltrovať.Každý režisér sa snaží svojim dielkom zaujať a pridáva subjektívny názor.Najviac ma zaujala tá ryža a zamrznuté molekuly vody.Z fyziky aj wikipédie viem ,že voda je najnenormálnejšia chemická zlúčenina na svete.Má 240 zatiaľ objavených anomálií.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Mňa zaujalo jedno: voda bola pri vzniku života a bude prítomná aj pri jeho konci. Bude to tak, som o tom presvedčená. Nevážime si vodu a to bude koniec ľudstva. Voda má pamäť.

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    Ano to s tými zmrznutými molekulami a to z tou ryžou bolo také najzáhadnejšie ale to je práve to že tomu jednoducho musíš bez nejakeho dokazovania uveriť a z tým mám ja problém,takže to beriem tak že je to možné ale ruku do ohna za to nedám.

    To s tou ryžou by sa dalo bezproblémov vyskúšať lenže ja to nemôžem urobiť pretože ak je tá voda taká prefíkaná tak by ma určiťe prekukla že tomu neverím a nefungovalo by to.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.