Zavrieť

Porady

kolegovia

ahojte,
pracujem na pozícii kontrolóra..
mám problém s kolegami - sťažnosti na moju osobu vyvrcholili u majiteľa firmy, dôvod, čo a ako riešili a poriešili som sa doteraz nedozvedela...po mnohých rokoch úder pod pás...je tam viac ľudí, čo ma doslova nenávidia...
skúšala som pracovať v pokoji, ale nedá sa..útočia na ľudí, s ktorými vychádzam v pohode, hlavne vtedy, keď nie som prítomná v práci..aj vzťah môjho nadradeného ku mne sa po tomto incidente zmenil...
zničili mi moje dobré meno, moja mienka na moju osobu a prácu je: nespoľahlivá, lajdácka, sebecká...
poradí mi niekto, kto sa už v takejto srač....ocitol?
chcela by som odísť, prácu ale nemám..dávka v nezamestnanosti mi nevychádza...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    V pozícii na ktorej pracuješ budeš vždy u niekoho milovaná u iného nenávidená.
    PS: moja rada ? Spravodlivo pristupovať od začiatku ku všetkým.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    A ešte niečo, nikdy by som neodišla, ak by moje meno bolo posr..é ako píšeš, ale snažila by som sa ho očistiť.
    dosť týmto trpím, táto situácia v práci, bojujem s tým 2,5 mesiaca..keď na tých ľudí pozerám, nerozumiem tomu, prečo mi to urobili...pokúšala som sa s nimi o tom rozprávať - oni so mnou nie sú povinné o tom rozprávať, mám sa opýtať šéfa..Aj s ním som o tom vravela, nechcel mi nič povedať. ČO riešili, NA ČO sa sťažovali..on nespokojný s mojou prácou nie je...stala sa mi nehoda, nie som v práci..pracuje tam aj moja kamarátka, ktorá mi je ako seestra...tak na ňu zaútočili, že ide podať výpoveď..bojovali by ste aj tak???

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    adriánôčka Pozri príspevok
    dosť týmto trpím, táto situácia v práci, bojujem s tým 2,5 mesiaca..keď na tých ľudí pozerám, nerozumiem tomu, prečo mi to urobili...pokúšala som sa s nimi o tom rozprávať - oni so mnou nie sú povinné o tom rozprávať, mám sa opýtať šéfa..Aj s ním som o tom vravela, nechcel mi nič povedať. ČO riešili, NA ČO sa sťažovali..on nespokojný s mojou prácou nie je...stala sa mi nehoda, nie som v práci..pracuje tam aj moja kamarátka, ktorá mi je ako seestra...tak na ňu zaútočili, že ide podať výpoveď..bojovali by ste aj tak???
    Práve pre tú zvýraznenú vetu by som bojovala. Férovo, nie podpásovo a s odstupom od všetkých.
    nie som si istá sama sebou, či mám dostatok síl na tento boj..
    za mnou nestoja ľudia...nemám podporu vo svojom tíme..bývalom..

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    adriánôčka Pozri príspevok
    nie som si istá sama sebou, či mám dostatok síl na tento boj..
    za mnou nestoja ľudia...nemám podporu vo svojom tíme..bývalom..
    . Jednoduché účto sa Ti zunovalo? Vidíš, vidíš.....

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Danila Pozri príspevok
    . Jednoduché účto sa Ti zunovalo? Vidíš, vidíš.....
    Dani, prosím vysvetlenie. Som zmätená.

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Melnick Pozri príspevok
    Dani, prosím vysvetlenie. Som zmätená.
    Ty a zmätená? Tomu ja nikdy neuverím.... Len som oprášila, a na Porade oprašujem často to staré známe: Opakovanie je matka múdrosti. Aj príspevkov na Porade od zadávateľov. Moje oči sú úž vyočené. Ale úsmev mám od ucha po ucho. Ako sa s nami prídu občas zahrať na mačku a myš.

    P.S. Naša zadávateľka mení štýl ako naši poslanci tlačítka.
    Naposledy upravil Danila : 04.01.10 at 13:06
    ďakujem za názory ..
    len nerozumiem, prečo ste tam spomenuli jednoduché účtovníctvo.
    Ale len tak pre informovanosť - jednoduchému účtovníctvu sa venujem, ale nie je to môj hlavný príjem, len taká vedľajšia prácička,ktorá má baví..A ak niečo neviem, pozriem si tu na porade v histórii a väčšinou to, čo neviem, teda danú informáciu - niekto rozoberal a riešenie nájdem. Nebudem dookola otáčať tie isté témy...
    ale je aj to možné, že tento dotaz nepatril mne...
    Dovi dopo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.