Zavrieť

Porady

Strata rovnovahy dietata???

Dobry den,uz davnejsie som pisala o stave mojho syna:je to dost hyperaktivne dieta a raz za cas sa mu stalo ze z nico nic zacal chodit dako divne ako-keby ho seklo a tahalo ho do jednej strany tento stav trval 5-10min .a potom fungoval dalej akoby nic,najprv sme brali homeopatika na tvorbu kosti kedze ma 2,5roka a uz od 2r.nepije mlieko,neskor sme navstivili ortopeda -ten povedal ze z jeho strany je vsetko v poriadku.kedze sa tento jeho stav opakoval dalej boli sme hospitalizovany v miestnej nemocnici ,tam sme absolvovali neurologicke vysetrenie,ale kedze bol syn hyperaktivny tak bez akehokolvek vysetrenia mi lekar povedal ze to je detska migrena a predpisal mi lieky ktore do dnesneho dna ani nemame,v nemocnici na nas kazdy pozeral ze co tam chceme kedze nas syn na mieste neobsedel a tak nas chceli cim-skor prepustit ale vecer mal syn zasa "ten stav" a ja som rychlo zavolala lekara aby videli ako to prebieha....po tomto sme zase absolvovali neurologicke vysetrenia EEG-ktore bolo v poriadku,magneticku rezonanciu -mozog v poriadku ale nalez :chronicky zapal stredneho ucha a zvacsena nosna mandla...hned na druhy den absolvoval zakrok a sme po tyzdennej kontrole ale znepokojuje ma to ze syncek mal zase 2krat ten "zachvat"nebolo to take intenzyvne ako predtym ,ale lekarka skonstatovala ze to nemusi suvisiet s uskom...moze tento jav suvisiet aj s jeho hyperaktivitou?neviete ake vysetrenie by sme este mohli urobit ?moze to byt epilepsia?syn je pri vedomi ked ma "zachvat"....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Strata rovnovahy dietata???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.