Zavrieť

Porady

Mozzarella pred dátumom spotreby - nafuknutá

Zdravím našiel som v chladničke Mozzarellu, dátum spotreby je zajtra, ale je nafúknutá ako balón, teda obal je nafúknutý. Myslíte, že sa ešte dá konzumovať, alebo ju radšej vyhodiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nuž - milý môj - aby si vedel - Mozzarella je vo vlastnom náleve a obal je ešte okrem toho plnený inertným plynom - preto sa ti zdá, že ne nafúknutá....
    Ja bežne Mozzarellu kupujem a jem - už v obchode je akoby "nafúknutá" - hádam si nemyslíš, že všetky v regáloch sú skazené....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Da..co by nie....ako to dopadne uz je otazne....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Všetky huby sú jedlé...no niektoré iba raz.
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    uhlie27 Máte pravdu, nebudem riskovať
    lujza.j Nechapem...za par centov..vahaš?!
    uhlie27 Neváham skôr som bol zvedavý na názory
    lujza.j Pokial nie je nafuknuta...ja zjem....ale citala som aj..ze syry vo vode..by sa nemali po zaruke....ale tazko povedat ci to nie je ucelove odporucanie....
    misoft Práve preto je Mozzarella v náleve... skaziť sa skazí len vtedy, ak nie je dodržaná min. teplota skladovania a je prístup vzduchu.... a v náleve ten prístup nie je... alebo majú aqualungy?
      zbaliť

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Vsak ju otvor a pozri a ocuchaj. Cuch a zrak ti este funguje, nie?
    Podla zaruky sa neda striktne riadit. Jedol som x jogurtov po zaruke /v chladnicke zapratane/, ktorym vobec nic nebolo, ale zaroven som x jogurtov splachol do zachodu v zaruke kupenych v obchode a otvorenych polhodinu potom. Nejednalo sa pritom o zlavneny tovar. To taky taiko by ihned nabehol do obchodu a Jar88 by zase vypnul trakciu a odral gumy... Ja som ich radsej splachol, i ked obchod je v nasej budove, kde sedim... Nebudem lietat so 40 cent. jogurtom a za mesiac zase...
    Ps: misoft, to ma napadlo ako prve, ze kazda mozzarela v naleve je prifuknuta a od kazdej firmy inac, ale ked pisal ako balon, ostal som radsej ticho...
    uhlie27 Ako balon tvrda nie velka samozrejme. Otvoril som ju, a teda nie je jedla, urcite, este teraz citim tu vonu, alebo smrad ...
    Nandrolon Je to mozne. Staci ak ju nejaky clanok /dealer, obchod/ zle skladoval, vtedy sa tovar casto pokazi aj v zaruke... A teraz boli tie tropy... Dealer vyklada z auta, necha pootvorene a chladok je v prdeli...

    Mozzarella pred dátumom spotreby - nafuknutá

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.