Zavrieť

Porady

Taxisluzba

Ahojte....bolo mi povedane,ze kym nemam vlastnu licenciu ako taxikar,mozem jazdit ako zamestnanec niekoho kdo uz licenciu ma...moze mi niekdo poradit ci je to naozaj pravda a ak ano ako to papierovo urobit a co k tomu potrebujem...dakujem pekne...Palo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Kopko Pozri príspevok
    Ahojte....bolo mi povedane,ze kym nemam vlastnu licenciu ako taxikar,mozem jazdit ako zamestnanec niekoho kdo uz licenciu ma...moze mi niekdo poradit ci je to naozaj pravda a ak ano ako to papierovo urobit a co k tomu potrebujem...dakujem pekne...Palo
    Áno, môžeš. Vtedy si zamestnancom tej osoby, ktorá licenciu má.

    Kopko je offline (nepripojený) Kopko

    Kopko
    Chobot Pozri príspevok
    Áno, môžeš. Vtedy si zamestnancom tej osoby, ktorá licenciu má.
    a mozes mi poradit akymi dokladmi musim byt vybaveny vo vozidle ?
    a cital som tvoj prispevok ohladne odbornej sposobilosti...vedel by si s nou nejak pomoct ?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Kopko Pozri príspevok
    a mozes mi poradit akymi dokladmi musim byt vybaveny vo vozidle ?
    a cital som tvoj prispevok ohladne odbornej sposobilosti...vedel by si s nou nejak pomoct ?
    Mám kamaráta taxikára, ktorý robil tieto skúšky pred mesiacom. Skúsim sa ho popýtať.

    Kopko je offline (nepripojený) Kopko

    Kopko
    Chobot Pozri príspevok
    Mám kamaráta taxikára, ktorý robil tieto skúšky pred mesiacom. Skúsim sa ho popýtať.
    dakujem za ochotu

    Kopko je offline (nepripojený) Kopko

    Kopko
    Chobot Pozri príspevok
    Áno, môžeš. Vtedy si zamestnancom tej osoby, ktorá licenciu má.
    Cize ak som to spravne pochopil musime spisat pracovnu zmluvu a vo vozidle by som mal mat kopiu jeho odbornej sposobilosti a koncesie..

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Kopko Pozri príspevok
    Cize ak som to spravne pochopil musime spisat pracovnu zmluvu a vo vozidle by som mal mat kopiu jeho odbornej sposobilosti a koncesie..
    Presne neviem, aké papiere musíš mať pri sebe, ale keďže budeš jeho zamestnancom, tak by ti to vedel povedať on.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.