Zavrieť

Porady

pohoda ci kros

ahojte - chcela by som vediet co mi odporucite pohodu ci kros, chcem uctovat viacej malych a strednych firiem, mam od nich prezentacie aj ceny a napriek tomu sa neviem rozhodnut.

pozrela som si este money, codex, poznam fibu ... tieto som vyradila.

dakujem za info
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubica12 je offline (nepripojený) Lubica12

    Lubica12
    To záleží iba od Teba, dôležité je ako si zdatná a skúsená...
    Postav otázku inak, ...aké máš skúsenosti, či si už pracovala s nejakým programom a aké očakávania máš od programu, v ktorom by si rada pracovala?

    jolika je offline (nepripojený) jolika

    bosorka jolika
    no prave uz som pracovala aj s lepsimi programami, napr datalock, ale teraz tolko za program majitel neda.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    jolika Pozri príspevok
    ahojte - chcela by som vediet co mi odporucite pohodu ci kros, chcem uctovat viacej malych a strednych firiem, mam od nich prezentacie aj ceny a napriek tomu sa neviem rozhodnut.

    pozrela som si este money, codex, poznam fibu ... tieto som vyradila.

    dakujem za info
    Mozem sa spytat - preco si vyradila money?

    jolika je offline (nepripojený) jolika

    bosorka jolika
    sa mi to zda take dosacke, je dost drahy, moduly su porozhadzovane, ... inak praca sa mi v tom zdala jednoducha, chybali mi tam aj financne vykazy - analyzy.

    Jankaaa je offline (nepripojený) Jankaaa

    Jankaaa
    Mám rovnakú otázku. Rozhodujem sa pre kúpu programu Pohoda alebo Kros. JU + mzdy. Prosím kto účtujete v týchto programoch, aké máte skúsenosti?

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    Co som si vsimol pohoda ma tu vyhodu ze mzdy ma priamo v sebe kros ma na mzdy produkt olymp...

    rihana je offline (nepripojený) rihana

    rihana
    ahojte,
    ja sa tiež neviem rozhodnúť či POHODU alebo KROS. Budem účtovať aj JÚ aj PÚ pre cca 7 firiem. Pridáte ešte zopár názorov a vašich skúseností?
    Ďakujem

    ormika je offline (nepripojený) ormika

    ormika
    rihana Pozri príspevok
    ahojte,
    ja sa tiež neviem rozhodnúť či POHODU alebo KROS. Budem účtovať aj JÚ aj PÚ pre cca 7 firiem. Pridáte ešte zopár názorov a vašich skúseností?
    Ďakujem
    Účtovala som v jednom aj v druhom programe, jednoznačne sa prikláňam ku Krosu. Či jednoduché, alebo podvojné.

    joki je offline (nepripojený) joki

    joki
    Ja robím v Pohode 9 rokov a nemenil by som, už som tu niekde písal dôvody. Dôležitá je stabilita, organizácia účtov. jednotiek a veľa viacerých vecí. A to som tiež skúšal viacero programov. Asi nejlepšie by bolo, keby si programi videla pri " práci ", spýtať sa priamo užívateľa na konkrétne veci čo ťa najviac zaujíma a porovnať. Zostav si priority, podľa čoho si vyberieš program.

    rihana je offline (nepripojený) rihana

    rihana
    Začínam s podnikaním - vedenie miezd a účtovníctva. Veľa ľudí sa ma pýta v akom programe pracujem. Je to dôležité? Keby som chcela viesť účto pre niekoho, kto má napr. Pohodu a ja by som mala Kros, tak ako by som sa s ním mohla dohodnúť? Alebo máte viac programov v ktorých účtujete? Viem, že sa dajú dáta stiahnuť z jedného programu do druhého, ale ak klient trvá na svojom programe, ako mám postupovať?

    hetty je offline (nepripojený) hetty

    hetty
    Moja odpoveď: kros.

    Robila som predtým v MRP. Potom KROS teraz pohoda. Ale keby som si mala vybrať medzi KROS a pohoda. Jednoznačne KROS

    ola je offline (nepripojený) ola

    ola
    Pri výbere softvéru, sú dôležité aj iné faktory, ako je cena.
    Je to napríklad.
    - flexibilita /legislatívne zmeny a ich okamžité zapracovanie/
    - podpora užívateľom: ako rýchlo Vám odpovedia na Vaše prípadné otázky, komunikácia cez internet
    - sú schopní zapracovať technické požiadavky
    - prehľadnosť a ľahká manipulácia s programom
    - a ešte veľa ďalších faktorov

    Ja mám program od Krosu a som veľmi spokojná.
    Ale ako vieme, kto s čím pracuje a načo je zvyknutý, tak to aj chváli

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.