Zavrieť

Porady

Všetko najlepšie ALDE

Ponad Slovač letí správička,
že naša milá ALDUŠKA,
dožíva sa zajtra zdravíčka.
Tak moja milá všetko naj, naj, naj,
aby si mala kedykoľvek raj.

Obrázok 004.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

    Zuzka
    Heli, prajem Ti zo srdca všetko najlepšie, veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody a hlavne to, čo si v kútiku duše želáš.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Dobré sú ruže,tŕne su zlé.Záhradou života,každý z nás ide. Varuj sa rán, čo sa dlho hoja,miluj ľudí, čo za to stoja.Buď štastná a rob to čo chceš. Ži tak, nech nikdy neľutuješ.

    VŠETKO NAJLEPŠIE K NARODENINÁM ,VEĽA ZDRAVIA , ŠTASTIA , A ..........AJ TEJ LÁSKY ,ABY TI NEPRIBUDLI NA TVÁRI VRÁSKY , TO TI ZO SRDCA ..............ŽELÁM
    Gratulácia.jpg  
    Bomboniera.jpg  
    1/1

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Všetko najlepšie , veľa zdravia , veľa lásky, veľa šťastia a veľa humoru Ti prajem.
    Naposledy upravil DanielaSL : 17.11.06 at 13:16

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    tak sme si s jednou nemenovanou osôbkou povedali, nebudeme predbiehať....chceli sme to nechat na polnoc....aby sme boli prvé.......... hm, a predbehli ste nás milé poraďáčky.
    Tak som dala súhlas, a ešte toto priznanie,...a ešte milá Hela, Alda, Aldička....všetko najnajnaj....a ked máš tak rada g.........u, tak určite nie na rozlúčku ... posielam ...:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Pripájam sa k blahoželaniam. Prajem veľa zdravia, šťastia a rodinnej pohody.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Heli nech cez Tvoj úsmev láska žiari a hreje všetkých okolo ako tá púpava na obrázku. Aj starosti odfúkni tak, ako jej semienka
    pampel.jpg  

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Želám Ti krásne dni a úsmev na tvári,
    želám Ti, nech Ťa problém nekvári,
    želám Ti dobré vínko v pohári
    a zdravia, šťastia plný dom,
    Ty Hela, nech si šťastná v ňom,
    nech túžby nie sú iba snom
    ale skutočnosťou ešte dlhé roky!
    1 konvalinky.gif  

    luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

    žena - čo viac povedať treba :) ...viac luebchenko
    Aldi nepi už toľko, veď si predstav čo by to museli byť za obrie krídla u Mušky, aby ju uniesli . Šak by skolabovala letecká doprava nad územím SR. A nebodaj keby si si zmyslela aj ty sa k nej pridať podľa tej pesničky „poďme spolu lietať...“ Nejak ti tá oslava tých 17-tin zamotala hlavu. Ale zasa na druhej strane ti ako sedemnástke kľudno môže zašibávať. Tak nech ťa ten optimizmus neopúšťa a ešte veľa veľa švihnutých nápadov ti prajem (a aj nám spolu s tebou) a všetko čo si len k tým 17-tinám praješ.

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    Vlasti, Lubka, Dani ..a všetkým, všetkým..veľmi pekne ďakujem..som rada, že vás máááám

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    Všetko najlepšie Heli len ma prekvapilo že ponad Dunaj neletel žiadny vrtuľník

    ALDA je offline (nepripojený) ALDA

    stará mama, matka, manželka ALDA
    bepo
    Všetko najlepšie Heli len ma prekvapilo že ponad Dunaj neletel žiadny vrtuľník
    A predstav si, že letel..pristál okolo 11,30 hod.,19.05.06..ľutujem, že si ho nevidel, pretože mi z neho mávali

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    Heli, všetko najlepšie k Tvojmu sviatku a yo srdca Ti prajem všetko, všetko najlepšie a hlavne veľa šťastia a vďaka takým ľuďom ako si Ty je tento svet krajší. Vďaka.

    Andy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.