Zavrieť

Porady

Logistika, fullfilment - partner

Ahoj,

mate prosim niekto skusenosti s :

- fulfillment.sk
- packservice.sk

Rozbieham online predajny projekt, no nechcem/nemozem riesit dopravu koncovym zakaznikom.

Pripadne hladam ineho logistickeho partnera, napriklad niekoho kto uz prevadzkuje svoj eshop a ma dopravu vyriesenu. Spolupraca by zhruba vyzerala tak, ze vlastne budem generovat objednavky (fakturovane na moju firmu) a partner by vyriesil dopravu koncovemu zakaznikovi s mojou fakturou. Sortiment relativne maly (co do poctu poloziek), ale z roznych kategorii: cierna elektronika, mobily, pc komponenty, hodinky, parfemy.. Idealne by mozno bolo, aby bol partner v BA, aby bol schopny relativne rychlo zaistit tovar aj od dodavatelov, ktorych bezne nevyuziva.

Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    yoki je offline (nepripojený) yoki

    yoki
    Ono to nie je lacné. Závisí od objemu. Moji partneri sú mi to schopní zabezpečovať za cca 10€ / zásielka. Radšej to ROBÍM sám. Akú máš predstavu o počte dodávateľov a počte zásielok denne? Prípadne rýchlosť vybavenia.

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    pangi Pozri príspevok
    Ahoj,

    mate prosim niekto skusenosti s :

    - fulfillment.sk
    - packservice.sk

    Rozbieham online predajny projekt, no nechcem/nemozem riesit dopravu koncovym zakaznikom.

    Pripadne hladam ineho logistickeho partnera, napriklad niekoho kto uz prevadzkuje svoj eshop a ma dopravu vyriesenu. Spolupraca by zhruba vyzerala tak, ze vlastne budem generovat objednavky (fakturovane na moju firmu) a partner by vyriesil dopravu koncovemu zakaznikovi s mojou fakturou. Sortiment relativne maly (co do poctu poloziek), ale z roznych kategorii: cierna elektronika, mobily, pc komponenty, hodinky, parfemy.. Idealne by mozno bolo, aby bol partner v BA, aby bol schopny relativne rychlo zaistit tovar aj od dodavatelov, ktorych bezne nevyuziva.

    Dakujem!
    Ja som z BA a ma inshop aj ked iný sortiment ....... prevadzka je dokonca aj pri budove jednej z pôšt /zbernej pošty/.

    Logistika, fullfilment - partner

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.