Zavrieť

Porady

Storno faktúra cez rok

Pekný deň
Chcela by som vás poprosiť o radu na môj problém.
22 dec. som vystavila faktúru za dopravu (dvdp bol 11.12.2008) na sumu 7228,- SK (239,93 Euro) . Teraz mi volala pani , že to potrebuje stornovať, lebo tam bola chyba v množstve (-1km) fa nie je zaplatená
Môžem vystaviť tu storno faktúru aj cez zdaňovacie obdobie? Alebo sa mám vrátiť ešte do min. roku a akože som ju vystavila ja neviem 31.12.2008?
Ale keď tu faktúru vystavím už v eurách tak mi vyšla suma iba 239,11 euro. Čo potom s tými 82centami?
Ďakujem za všetky odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    berry je offline (nepripojený) berry

    berry
    a ešte chcem dodať, že to bolo za dopravu 11.12.2008 . fa bola vystavená 22.12.2008 (šofér zabudol odovzdať) a hneď následne potrebujem vystaviť novú faktúru za tu dopravu ale bez toho jedného km. (šofer zle spočítal a ja som to neodkontrovala)

    berry je offline (nepripojený) berry

    berry
    A tú novú faktúru môžem vystaviť s dnešným dátumom? Aj keď dvdp bol 11.12.2008?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    A čo tak im dobropisovať iba ten jeden kilometer jazdy? A k tomu dobopisu priložiť aj jednostranný zápočet. A dodávateľ uhradí iba rozdiel medzi pôvodnou fa a dobropisom.

    Storno faktúra cez rok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.