Zavrieť

Porady

kúpno-predajná zmluva k bytu

Zdravím, chcela by som sa ako nováčik spýtať, či by ste mi niekto pls vedeli zaslať vzor kúpno-predajnej zmluvy na byt....
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wetham je offline (nepripojený) wetham

    wetham
    to by velmi potesilo aj mna. momentalne mam problem s tym ze pravnik mi vystavi kupno/predajnu zmluvu a ja by som velmi rad vedel co vsetko ma byt na nej podchitene, na co si mam dat pozor popripade co tam mam chciet ako plus. ak mate niekto nejaku dobru alebo zlu skusenost napiste. dakujem

    ROMBOR je offline (nepripojený) ROMBOR

    obycajny chlap so vsetkymi chlapskymi slabostami a starostami, milujuci svoju rodinu a vaziaci si svojich priatelov ... co viac dodat ...viac ROMBOR
    moja skusenost bola nasledovna ... zmluvu na kupu bytu mi robila realitna kancelaria, avsak bola tak mizerna, ze som si ju upravil este ja, doplnil som vsetky chybajuce clanky a body, realitka sa na tom "len zviezla" ... ked bol potom problem na katastry, tak ma realitka "zdrbala", ze aku som to zmluvu urobil (pricom 100% mali byt za zmluvu zodpovedny len ONI, aj ked som im velmi aktovne pri tom asistoval) ... nakopol som ich sefa a potom sa urobil este dodatok k zmluve, s upravami ...
    r

    1jednotka je offline (nepripojený) 1jednotka

    1jednotka
    vdaka trošku mi to pomohlo, lebo jeden náčrt zmluvy už mám len ju musím ešte upraviť

    kúpno-predajná zmluva k bytu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.