Zavrieť

Porady

MRP - súrne

Dobrý deň,
začala som účtovať mzdy v programe MRP, inštalovala som a pridala zamestnancov. Teraz sa však vyskytol problém, keď som chcela riešiť mzdy atď. a všimla som si, že mám mesiace v anglickom jazyku, inak kje všetko v slovenčine. Nerozumiem tomu, neviem či som spravila niekde chybu alebo čo.
Prosím kto má skúsenosti poraďte!

Veľmi pekne ďakujem za odpovede.

S pozdravom Monika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ladys je offline (nepripojený) ladys

    ladys
    No našla som si to v helpe, ale nevidím tam niečo "podozrivé" . Mám nastavenú slovenčinu, všetko tak ako má byť. Neviem si rady :-/. Mala som to nainštalované v inom pc, tam bolo všetko ok, ale tu neviem ... MARCH/2011, atď

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Teraz ti neviem rýchlo povedať, kde to je, lebo tuto mám všetko po anglicky. Ale bude to niekde, kde sa nastavuje čas a pod. Nesúvisí to pravdepodobne s tým, že máš nastavenú slovenčinu.

    ladys je offline (nepripojený) ladys

    ladys
    No tak to je škoda, že nevieš poradiť, lebo už na to pozerám nejakú tú dobu a fakt by ma to zaujímalo :-) táto technika, ah

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Na mojom počítači som teraz pozerala: v pravom rohu, ako je dátum a čas klikni pravým tlačítkom, mne tam zobrazí po anglicky adjust date/time, potom kliknem change date and time, potom change calendars setings a tam si to skús nájsť - sú tam záložky format, location - tu mám nastavené slovakia

    ladys je offline (nepripojený) ladys

    ladys
    Ďakujem za ochotu, no ale toto už mám poklikané viackrát a všadeje slovensko, slovenský,á,é... fakt netuším kde je problém :-/

    mizu24 je offline (nepripojený) mizu24

    mizu24
    skús pozrieť mzdový číselník, tak boli položky delené na ang. a nemecký jazyk, či tam nie je niečo zle nastavené...

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Je to určite v nastavení počítača, moja kamarátka mala raz české názvy mesiacov.

    Tamila je offline (nepripojený) Tamila

    Tamila
    Je to presne tak, ako som písala, práve som skúsila vymeniť krajinu v nastavení počítač a píše mi poľské názvy mesiacov v MRP.
    Záleží od Windowsu - doma sa mi to nastavuje ako som písala v predchádzajúcom príspevku. V práci som išla na Tento počítač - Zmeniť nastavenie - ikonka Miestne a jazykové natavenie - Miestne nastavenie - slovenčina.

    ladys je offline (nepripojený) ladys

    ladys
    No nakoľko som mala nastavenú selovenčinu, tak som si myslela , že to je väčšia zrada :-) ale už keď som všeličo vyskúšala nakoniec som to triviálne vyriešila, zmenila na české a potom naspäť na slovenské a tramtadadá.... :-) pekný deň prajem a ďakujem za rady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.