Zavrieť

Porady

miniveza alebo mikrosystem

neviem ako sa to presne vola, ale prosim o radu alebo odporucanie ktora znacka, typ je dobry, chcela by som minivezu na jedno cd, a velmi sa nevyznam. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Celkovo sa dá povedať,že kvalitné mikrosystemy su v cene okolo 100 a viac eur.
    Značky SONY, PHILIPS konkretne model MCM 205/12 s equalizerom a digitalizovaným zvukom.

    Treba odskúšať v predajni a trochu vypeckovať , zvuk musí byť čistý nesmie praskať či dokonca pišťať v reproduktoroch.

    helicka je offline (nepripojený) helicka

    helicka
    ahoj..prečítala som si jednu tvoju odpoved a poradiť by som potrebovala aj ja, ohladom kúpy tv...viem kolko palcov/40/,fullHD,prip.na internet..ale váham medzi led a lcd,a tiež vybrať tú správnu značku...ako som pozerala tie ceny sú tak rozdielne až ma oblieva...a tiež jedny radia,že lcd,úplne postačuje...jedno viem ale iste,že 3D určite nie...

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    helicka Pozri príspevok
    ahoj..prečítala som si jednu tvoju odpoved a poradiť by som potrebovala aj ja, ohladom kúpy tv...viem kolko palcov/40/,fullHD,prip.na internet..ale váham medzi led a lcd,a tiež vybrať tú správnu značku...ako som pozerala tie ceny sú tak rozdielne až ma oblieva...a tiež jedny radia,že lcd,úplne postačuje...jedno viem ale iste,že 3D určite nie...
    Chod do najbližšieho obchodu kde predávajú TV a pozri si rozdiel. Ak by som sa muse rozhidnut tak LED ( ale treba dať pozor či je ful LED alebo len LED).

    miniveza alebo mikrosystem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.