Zavrieť

Porady

Ake su typy podhladov,alebo ako spravit podhlad z dreva

Chcel by som spravit jednoduchy podhlad a rozmyslal som nad rieseniami.Najjednoduchsie asi na rovny strop pripevnit hranoly v hrubke izolacie a zabuchat tatranskym profilom.Medzi tatr. profilom a izolaciou by mala byt nepriepustna folia, ako sa potom by sa riesilo ked sa profil sroubuje do hranolov tym sa teda porusi ta folia na miestach kde sa prevrta sroubom. A potom ako sa napaja ta folia na steny na krajoch aby bola paronepriedusna aby nesli pary hore a prach z izolacie dole?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jojkoz je offline (nepripojený) jojkoz

    jojkoz
    Na spoj stena-parozabrana sa pouziva specialna obojstarnna paska - pripadne lepidlo na parozabrany ( v tube ako napr. akryl - je to zelenej farby).

    Pod skrutky sa bud nedava nic ( ono ak je to len ta dierka tak po pritiahnuti by to malo vcelku dobre tesnit - alebo niekto tam dava este tmel.

    alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

    alltracboy
    ja som od obkladu drevom upustil lebo drevo je tmave a izba bude posobit ponurym dojmom. Aj viac lamp budes asi potrebovat, lebo to nebude tak dobre odrazat svetlo ako biely strop.

    aviator je offline (nepripojený) aviator

    slovenský človek v kristových rokoch ...viac aviator
    Rodičia majú stropy na poschodí obložené drevom a je to krásne. Asi tiež pôjdem touto cestou, keď postavíme dom.

    Ake su typy podhladov,alebo ako spravit podhlad z dreva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.