Zavrieť

Porady

Asistentka učiteľa

Ahoj prosim Vas moze mi niekto poradit.Od septembra som bola zaradena do 9.platovej triedy ako asistentaka ucitela v specialnej skole.Mam spravene2rocne vychovavatelstvo a 2rocnu specialnu pedagogiku a v maji som skoncila bakalara -socialna praca.Ale od 1.oktobra som preradena do7.platovej triedy,kvoly tomu,ze soc.praca nie je pedagogicky odbor.Naozaj je to tak?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    ..je pravda, že sociálna práce nie je zaradená k pedagogickým pracovníkom, a podľa toho čo píšeš, by si nemala byť asistentkou učiteľa. Ňou sa staneš až keď si urobíš 2 roky na" asistent učiteľa". V katalógu pracovných činnosti je činnosť asistent učiteľa zaradená do 7 platovej triedy.
    Naposledy upravil legolas : 03.10.09 at 05:29

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    som asistent učiteľa už druhý rok a mam vyštudovanú len soc.prácu nadstavbu akú školu by som si mala dorobiť aby som neprišla o prácu nemusí byť "výška"

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    Adaka Pozri príspevok
    som asistent učiteľa už druhý rok a mam vyštudovanú len soc.prácu nadstavbu akú školu by som si mala dorobiť aby som neprišla o prácu nemusí byť "výška"
    Musíš si doplniť pedagogickú spôsobilosť, ak ju doteraz nemáš budeš si ju musieť doplniť máš na to čas do 31. decembra 2013. Nemá zmysel si dorábať strednú pedagogickú školu, keď už študovať, tak si vyber školu, ktorú budeš vedieť aj zúročiť vo svojom kariernom raste aj v budúcnosti.

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    a neviete o nejakej normalnej v okoli MT mam už dosť rokov a neviem ci by som zvládla prijímačky

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    Adaka Pozri príspevok
    a neviete o nejakej normalnej v okoli MT mam už dosť rokov a neviem ci by som zvládla prijímačky
    To naozaj neviem, ale možno sa ešte niekto ozve a neboj určite zvládneš aj prijímačky.
    Do Banskej Bystrice to máš ďaleko?

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    Adaka Pozri príspevok
    ani nie asi 70 km a to musi byt Bc. nie je len nejake popri zamestnaní
    Aj Bc môžeš robiť popri zamestnaní, len pozor, aby si si vybrala správnu školu. v prílohe ti prikladám vyhlášku 437/2009 v článku XVII je pedagogický asistent, tam máš rozpísané kvalifikačné predpoklady, vyber si čo by ti najviac vyhovovalo a rozhoduj podľa toho.

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    ja som chcela študovať špec.pedagogiku vobec sa v školách nevyznám

    Adaka je offline (nepripojený) Adaka

    milujúca matka Adaka
    vie niekto prečo UMB v BB zrušila dopl. ped.študium pre absolventov str. škol dakujem

    tímea19 je offline (nepripojený) tímea19

    tímea19
    Adaka Pozri príspevok
    ja som chcela študovať špec.pedagogiku vobec sa v školách nevyznám
    na UK popri zamestnaní 5ročné štúdium (špecpg), náročná, aj prijímačky sú dosť náročné,ale treba skúsiť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.