Zavrieť

Porady

dodavatel elektriny - Slovak Energy

Chcem Vás poprosiť o informáciu, či s nimi niekto máte skúsenosti. Mama podpísala s nimi zmluvu na dodávku elektriky, ale mne sa to nejako nepozdáva. Ako môžu v jednom vchode na činžiaku odoberať napr. tri byty od Slovak Energy a ostatí od ZSE. Za rady vopred ďakujem. Monika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    monika74 je offline (nepripojený) monika74

    monika74
    doporucujem pozriet sme.sk sekciu Staznosti sme sk a urobit si vlastne zavery...mojej tete v KE takisto nukali na podpis zmluvu ale nastastie je ten typ osoby, ktora si najprv vsetko dokladne preveri. Obratila sa na mna, ja som jej poslala vytlacene vsetky staznosti na danu spolocnost a hned vedela na com je. Po tyzdni na to sa objavila v mediach spravach, ze dana spolocnost predavala el. energiu bez povolenia URSO (urad pre regulaciu sietovych odvetvi) - laicky povedane pri rozbiehani svojho biznisu bud zabudli alebo odignorovali (to uz len ta firma vie ako to vlastne bolo) ze treba poziadat URSO o schvalenie cien energie, ktoru predavaju. Mne osobne je podozriva kazda firma, ktora ma hned na zaciatku podnikania problem s dodrziavanim platnej legislativy a zvlast tej, ktora sa priamo tyka jej predmetu podnikania. Dufam, ze tvoja mamka nebude mat zle skusenosti s danou firmou a ze uz zaciatocnicke chyby odstranili. Vela stastia.

    gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

    gogol99
    Ich krátka história je poznačená značnými porušeniami platnej legislatívy. Energetickým trhom sa šíria zvesti, že aj v súčasnosti nie je všetko v poriadku. Môže to byť však iba ohováranie, preto si treba počkať či je to pravda, alebo nie.

    dodavatel elektriny - Slovak Energy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.