Zavrieť

Porady

BAZÁR s MT

Vie mi niekto poradit?Chcem si spravit zivnost na bazar sMT.Ako budem dokladovat kupu nejakeho telefonu?Priklad:Pride mi do bazaru normalny obcan a preda mi telefon,tak ake mu dam potvrdenie a ake budem mat ja?Staci vydavkovy a prijimovy,alebo co vsetko?Vie mi niekto poradit?Vdaka!
Naposledy upravil milvin : 10.09.04 at 03:31
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zeel je offline (nepripojený) zeel

    zeel
    Ja neviem ..ale dnes sa predsa mobily kradnú ako voľakedy kukurica. Ja osobne by som si urobil nejakú šablónu kúpno predajnej zmluvy a každý MT by som nakupoval takto - budeš mať identifikačné údaje toho kto Ti ten mobil predal - ak to bola "čorka" tak aspoň nebudešš v podozrení, že si mal v tom prsty aj Ty ....

    Dudo je offline (nepripojený) Dudo

    snažím sa dohnať to, čo som počas štúdia zanedbával :) ...viac Dudo
    ale ak to bude "corka" ako hovori zeel, tak ti ho policia zhabe tak ci tak... len nebudes podozrivy (snad)

    milvin je offline (nepripojený) milvin

    milvin
    Ale myslel som ako si to vykazem.Ze aky doklad budem mat,ze kam som tie peniaze dal?Staci mi len vydavkovy?Alebo co musim mat ked mi pride kontrola,ake vsetky doklady.

    Fidlo je offline (nepripojený) Fidlo

    Fidlo
    Ak budeš mať kúpno-predajnú zmluvu tak k nej ti stačí výdavkový doklad s údajmi a podpisom príjemcu, že si za ten MT zaplatil.

    ANNA je offline (nepripojený) ANNA

    ANNA
    Problém bude asi len v tom, že keď bude chcieť uzavrieť kúno predajnú zmluvu poniektorý sa zvrtnú na podmätku a pôjdu tam kde od neho nebudú chcieť nič a to ani meno. Osobne som predala už viac telefónom a nikde odo mňa nežidali nič. Ale o zdokladovaní výdaju stojí za to uvažovať nad tým. V tom prípade je dôležitá skladová evidencia.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.