Zavrieť

Porady

Zuní mi v hlave.

Mám 55 rokov a stále mi zuní v hlave. Teda je to taký zvuk, ako el. stĺpy pod napätím. Počujem to najmä v tedy, keď som v tichu, alebo počas spánku. Keď s niekým komunikujem, tak to nevnímam. Najhoršie je to však v noci, pretože keď ma to zobudí, tak mám problém zaspať. Bola som už u lekára a ten mi predpísal kvapky Laroxil. Pi nich mi však začali trpnuť prsty na rukách a bolo mi zle. Tak som ich prestala užívať. Mám podstúpiť ešte nejaké vyšetrenia. Chcela som sa spýtať, či sa niekto nestretol, alebo nemá takýto problém.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wayan je offline (nepripojený) wayan

    wayan
    urcite by som sa pytala na orl vysetrenie a nasledne s vysledkom na neurologicke,tam ti to musia vysetrit a pomoct.

    BXLmiami je teraz online BXLmiami

    BXLmiami
    Býva to zlé prekrvenie v oblasti krčnej chrbtice a vnútorného ucha.Krčné vyšetrenie a neudrologické vyšetrenie,sonografia ciev v danej oblasti.Problém je dlhodobý.

    dusansl je offline (nepripojený) dusansl

    dusansl
    K danej téme by som zverejnil nie práve príjemnú realitu. Áno, v konečnom dôsledku, môže byť popísaný prejav spojený aj s problémami krčnej chrbtice ale...
    V naprostej väčšine prípadov je to neklamný a dôrazne varujúci prejav ľudského organizmu, ktorý oznamuje vznik výrazných sklerotický zmien v riečisku mozgu. V dôsledku týchto mikro zmien prichádza k zúženiu prietoku krvi v mozgu a tým aj k zvýšeniu tlaku v mozgových cievach. Vtedy rýchlo a pod tlakom pulzujúca krv " vydáva zvuk" ktorý sa pacientovi zachytáva vo vnútornom uchu a upozorňuje ho na skutočnosť ktorá je.
    Odporúčam v čo najkratšej dobe podniknúť kroky na likvidáciu cholesterolových plátov, ktoré sklerotické zmeny spôsobujú ....Na záver chcem dodať, že farmaká tento problém zatiaľ riešiť nedokážu, ak mi len čosi nové neuniklo...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.