Zavrieť

Porady

Veci Lacoste v beznom predaji

Chcem sa spytat keby chcem do sportovej predajne oblecenia umiestnit tovar znacky Lacoste alebo Tommy Hilfiger kupeny v zahranici, ci potrebujem na to nejake povolenie od danych znaciek.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    NonSense je offline (nepripojený) NonSense

    NonSense
    Precital som si tie odkazy ale nie som o nic mudrejsi. Medzi clenmi SZZV sa Lacoste ani Tommy Hilfiger nenachadza a clenmi sa mozu stat len:
    Code:
    a, spoločnosti zapísané v obchodnom registri na Slovensku a vyrábajúce na Slovensku značkové výrobky 
    b, výhradne obchodné zastúpenie zahraničných výrobcov , zapísané v obchodnom registri na Slovensku, ktorých výrobky sú chránené ochrannou známkou a ktorí nemajú na Slovensku výrobné zázemie.
    co ani jedno nezodpoveda danemu sportovemu obchodu.
    Mozes mi to vysvetlit nejako polopate?

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Znovu link:
    http://www.porada.sk/227405-post3.html

    myslím si ,že by si mal mať zmluvu, v prípade výhradného dovozu, alebo predaja, menovaných značiek na našom trhu. Predsa len menovaným značkám ide o ochranu svojej značky.

    NonSense je offline (nepripojený) NonSense

    NonSense
    Takze ja ked mam zivnost na maloobchod velkoobchod a nakupim v zahranici tovar v znackovej predajni, tak tu ho nemozem predat do ziadnej predajne? Chapem to spravne?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    NonSense Pozri príspevok
    Chcem sa spytat keby chcem do sportovej predajne oblecenia umiestnit tovar znacky Lacoste alebo Tommy Hilfiger kupeny v zahranici, ci potrebujem na to nejake povolenie od danych znaciek.
    A to chceš kupovať v zahraničí od výhradných distribútorov, či v maloobchodných predajniach? Pretože v predajniach je ten tovar určený na končenú spotrebu a nie na ďalšiu distribúciu, takže to by asi nebolo v poriadku.

    Ale prečo sa radšej neopýtaš priamo u distribútorov? Budeš mať odpoveď priamo od zroja, nožno aj s povolením.

    Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

    optimistka Leila2006
    Tak také povolenie od značiek nedostaneš, oficiálny predaj prebieha výlučne cez oficiálnych distribútorov danej značky.

    Laky207 je offline (nepripojený) Laky207

    Laky207
    Da sa to zohnat
    aj niekde na slovensku???Egzistuje tu niejaky velkoobchod alebo niečo podobne

    Laky207 je offline (nepripojený) Laky207

    Laky207
    Moli bi ste mi niekto poradit ako sa dostat k autorizovanim predajcom podobnich znaciek????

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Laky207 Pozri príspevok
    Moli bi ste mi niekto poradit ako sa dostat k autorizovanim predajcom podobnich znaciek????
    Musíš si vyhľadať podľa značky buď na internete, alebo v nejakých databázach, alebo sa opýtať priamo u výrobcu, či ten ktorý má na SK výhradné zastúpenie a ak má, tak sa tam dostaneš najľahšie autom.

    Veci Lacoste v beznom predaji

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.