Zavrieť

Porady

Izolacie - podrezanie plechom

Ma niekto kontakt na firmu, ktora to robi? Teda ak to vobec niekto este robi na Slovensku. Teraz v poslednych rokoch som videl vsade inzerovat iba vtlacanie nejakych injektazi do mokreho muriva.

Ja by som mal zaujem o metodu, kedy sa do muru (do vodorovnej spary v murive) nastreluje profilovany nerezovy plech. Videl som to "po revolucii" aplikovat na niektore hist. budovy v BA, ale odvtedy sa toho neviem dopatrat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    určite sa to robí, videl som to na vlaňajšom Conecu, hľadám prospekt, ale nenachádzam... ale dá sa iste vygúgliť. Je to asi najlepší a trváci spôsob izolácie - podľa mňa. Tuším bola tá firma z čiech.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Aha - takze asi treba na Coneco. Ale ja to potrebujem na vych Slovensku, troacha daleko z Ciech. Kedby ste este niekto vedeli, hodte sem nejaky kontakt please.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Diky, podrezavanie sice nie je prave to, co som chcel hladat, ale jeden z odkazov sa trafil. Sanstav robi to, co potrebujem.
    Neviete, aká hrúbka plechu sa používa? Prípadne aj aký druh plechu je vhodný/nevhodný? Je viac druhov nereze...

    Izolacie - podrezanie plechom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.