Zavrieť

Porady

Príležitosť pre reklamné firmy.

Kdesi nám zmizla téma o neprispôsobivých a policajtoch. Jeden nápad by som mal pre tých, ktorí dokážu vyrobiť samolepky alebo niečo na spôsob identifikačných kariet. Politici, policajti,sudcovia, prokurátori a úradníci na nás kašlú, čo tak dať im to najavo rýchlejšie ako Lipšic oblepí policajné autá.
1. samolepka na dvere vodiča: Máš mi pomáhať a nie ma buzerovať.
Pomáhaj a nebuzeruj.
2. Visačka: Máš ma chrániť a nie tú zberbu - 1 ks poslať grátis Dobrovodskému - to je odmena za moju bezplatnú radu.

Dôležité je, aby sme to mali k dispozícii skôr ako tí policajti. Cena za kus by mala byť medzi 1-2 Eurami, toľko hádam nájde veľa z nás.

Kto ponúkne ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    oner je offline (nepripojený) oner

    oner
    Problém vytlačiť by to nebol.. len kto to roznesie a hlavne kto by si to zobral na "triko" ..
    ale inak fakt pekná myšlienka ...

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    oner Pozri príspevok
    Problém vytlačiť by to nebol.. len kto to roznesie a hlavne kto by si to zobral na "triko" ..
    ale inak fakt pekná myšlienka ...
    A čo sa to nedá dodať do novinových stánkov, papiernictiev resp. to odštartovať cez e-shop ? Stačí to odštartovať trebárz s info tu na porade.

    matolog je offline (nepripojený) matolog

    matolog
    nebudu to opat vyhodene peniaze? Ludia... sak toto je trapne.
    vodic je povinny mat vo vybave okrem ineho vestu a trojuholnik. Vcera som siel po Presove a na jednej krizovatke vidim dvoch ludi vo vestach. Napadlo ma - nevidno majaky, tak asi nieco cestari zameriavaju ci co.
    Nedalo mi, siel som sa pozriet a boli to vzorni vodici, co sa vzorne zrazili a vo vestach cakali na prichod policie. Ako dlho uz cakali neviem, viem ale ze som tam stal asi 10 minut a az tak dosli ujovia (dvaja).
    Jeden vystupil (sofer stale sedel a cakal) pozbieral doklady pocital ich, pochodil okolo aut. Po chvili vystupil aj ten druhy a zacal len tak v zelenych nohaviciach a ciernom tricku policia riadit dopravu na krizovatke.

    JE TOTO NORMALNE? clovek dostane pokutu za to ze nema vestu a pani mozu riadit krizovatku v tricku?

    Tym som teda chcel povedat, ze tato akcia su vyhodene peniaze.

    BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

    BIZAL
    matolog Pozri príspevok
    nebudu to opat vyhodene peniaze? Ludia... sak toto je trapne.
    vodic je povinny mat vo vybave okrem ineho vestu a trojuholnik. Vcera som siel po Presove a na jednej krizovatke vidim dvoch ludi vo vestach. Napadlo ma - nevidno majaky, tak asi nieco cestari zameriavaju ci co.
    Nedalo mi, siel som sa pozriet a boli to vzorni vodici, co sa vzorne zrazili a vo vestach cakali na prichod policie. Ako dlho uz cakali neviem, viem ale ze som tam stal asi 10 minut a az tak dosli ujovia (dvaja).
    Jeden vystupil (sofer stale sedel a cakal) pozbieral doklady pocital ich, pochodil okolo aut. Po chvili vystupil aj ten druhy a zacal len tak v zelenych nohaviciach a ciernom tricku policia riadit dopravu na krizovatke.

    JE TOTO NORMALNE? clovek dostane pokutu za to ze nema vestu a pani mozu riadit krizovatku v tricku?

    Tym som teda chcel povedat, ze tato akcia su vyhodene peniaze.
    jeden mal kratasy ale....prisli aj dalsie dve policajne auta

    Príležitosť pre reklamné firmy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.