Zavrieť

Porady

rozmiestnenie reprosústavy

Ahojte poraďáci.
Potreboval by som poradiť ako umiestniť do tejto obývačky ( schéma v prílohe ) reprosústavu 5.1 alebo radšej tam dať iba 2.1 sústavu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    myslím, že by sa dalo umiestniť aj 5.1 ... zadné by boli vhodné také, čo sa dajú umiestniť na stenu aby boli nad sedačkou, zhruba 1,2-1,5 m od podlahy

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...hm, lenže ja mám za polovičkou sedačky stenu a za druhou polkou okno, nemám tam ako zavesiť druhý reprák, sorry že som to tam nenakreslil.

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    ak sa niekde bokom sedačky nedajú umiestniť tie štíhle stĺpy, alebo na bočné steny tak len 2.1. Zadné reproduktory by malli byť umiestnené za poslucháčom, prípadne môžu byť na bočných stenách na jeho úrovni.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...no iba ak to dám na parapetnú dosku, ale to zas nebude bohvieaký pohlad na obývačku:-) asi teda len 2.1 kupim.

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    reproduktor na parapetnej doske by mal asi veľmi divný zvuk... to by všetko pokazil

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...ved práve, to si aj ja myslím...a teraz mi ešte poraď či 2.1 reprosústavu nejak roztiahnuť alebo radšej nechať pri telke...myslím L+P reprák, ale asi pri telke, lebo lavy by bol moc od telky, hm?

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    ideálne umiestnenie je ak reproduktory a poslucháč vytvoria rovnoramenný trojuholník takže zrejme trochu ďalej od telky... a pri výbere reprosústavy ak chceš kvalitný zvuk, vyber drevené... predsa len... drevo je drevo

    rozmiestnenie reprosústavy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.