Zavrieť

Porady

Ackionári

Dobrý deň, prosím Vás chcel by som ako súkromná osoba dozvedieť, že kto je akcionárom, kto má aký podiel akcii v nejakej akciovej spoločnosti. Ako sa viem dostať k týmto údajom. Za Vaše odpovede ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pravnicka je offline (nepripojený) pravnicka

    pravnicka
    Ak chceš vedieť na úradné účely, vtedy sa platí poplatok za výpis z obchodného registra,

    A dá sa to i bezplatne, ale informácie sú nie právne zaväzné. Len pre vlastnú potrebu. Teda to znamená, že by si nemohla žalovať registrový súd. klikní si na google.sk. Zadaj obchodný register. Tam sa ti objaví vyhľadať obchodné spoloč


    Obchodný register SR na Internete - hlavná stránka

    Obchodný register Slovenskej Republiky na Internete - hlavná stránka.
    www.orsr.sk/ - 7k - V pamäti - Podobné stránky
    obchodného mena
    priezviska a mena osoby
    identifikačného čísla
    sídla
    o obchodnom registri Slovenskej ...
    Návod na používanie ORI
    Stránkové hodiny na ...
    spisovej značky
    Viac výsledkov z orsr.sk »

    peterzin je offline (nepripojený) peterzin

    peterzin
    Neviem, či sme sa pochopili. Ja by som chcel vedieť kto je akcionárom, teda vlastníkom akcií istej akciovej spoločnosti. V orsr.sk sú uvedení iba štatutári a dozorná rada.Díky

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    peterzin Pozri príspevok
    Neviem, či sme sa pochopili. Ja by som chcel vedieť kto je akcionárom, teda vlastníkom akcií istej akciovej spoločnosti. V orsr.sk sú uvedení iba štatutári a dozorná rada.Díky
    Toto nie sú informácie verejne prístupné.

    peterzin je offline (nepripojený) peterzin

    peterzin
    Teda to znamená, že k tomu má prístup iba štatutár alebo iba niekto z akciovky. Nedá sa to od niekadiaľ vyžiadať, napríklad zo súdu alebo zo strediska cenných papierov.

    koňo je offline (nepripojený) koňo

    koňo
    Najlepšie cez právnika - nech ti pozrie v zbierke listín Okresného súdu poznámky účtovnej závierky. Alebo klikni na www.stránku.
    Alebo skús osloviť obchodnílka s cennými papiermi. Ja mám dobrú skúsenosť s BH Securities, ocp, a.s.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.