Zavrieť

Porady

Kde to žijeme?

Remeselník,stavbár.
10334309_10201330263813669_5433769952965398857_n.jpg  
Kde to žijeme? Vážení toto na co sa pozeráte je dodávka čisto nových zabalených sporákov pre diskriminovanych spoluobčanov, ktorým postavili na Palande nové byty a to všetko ZADARMO. Vlastne ani nie úplne, zaplatíme to MY. Pre tých čo nevedia, Palandu podpálil jeden dotyčný, keď vypaľoval ukradnuté káble z jednej firmy.
My pracujúci robíme každý deň, aby sme prežili a uživili sa, ked chceme nieco kupit, bereme pôžičky, keď postaviť, tak hypotéku, ktorú splácame cely život a henta cvarga si znici domov, spali okna, dvere, bordel vyhadzujú pred barak kradnú kade chodia a keď už nemaju kde bývať, tak sa im postaví nové a ešte sa EÚ ozýva, ze sa k nim zle správame. ďakujem za zdieľanie
Do pizze aj s takým štátom.
Naposledy upravil 220870 : 28.05.14 at 21:49
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Necuduj sa, zijes na Slovensku, odporucam zmenit narodnost a mas sporak tiez
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
tomas9999 tomas9999

tomas9999 je offline (nepripojený) tomas9999

Hej je to hnus , a ešte aby sa človek bál niečo napísať na Facebook alebo Poradu, ešte by ho mohli aj z práce vyhodiť.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
Necuduj sa, zijes na Slovensku, odporucam zmenit narodnost a mas sporak tiez
a farbu ako?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

len mi nie je jasné, prečo biele šporhelty
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

O tych novych bytoch na Palande sa uz rokovalo v r. 2007 http://samosprava.institute.sk/sites...apisnica_M.pdf

Palanda zahadne vyhorela v roku 2012 http://topolcany.sme.sk/c/6379005/pa...er-do-tla.html

...a maji 2014 su uz byty takmer hotove k odovzdavaniu...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pozrite si pôrodnosť v okrese KK
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Stala sa dopravná nehoda - cigán sa zrazil s bielym. Príde sanitka a nakladá bieleho. Cigán sa ohradzuje: "A ja čo? Aj ja som zranený!"
Saniťák mu hovorí: "Aká je farba tej sanitky?"
Cigán: "Biela!"
Saniťák: "No vidíš, ty si počkaj na tú svoju farbu."
7 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kopretinka
alaya1
Necuduj sa, zijes na Slovensku, odporucam zmenit narodnost a mas sporak tiez
a farbu ako?
Čo má spoločné farba pokožky s národnosťou? Tak si to myslela, áno?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

aspoň si zaspievajme:
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
A to sú plastové sporáky? Bo dyg-železo skončí v zberni...Treba to za nova pofotiť a po pol roku znova a poslať dokumentáciu panáčikom v Bruseli.Skončí to ako na Kalvárii - bo oni sú raz takí...
1 0
Wotan Wotan

Wotan je offline (nepripojený) Wotan

tak na toto nemam slov..pytam sa dokedy???
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Wotan
tak na toto nemam slov..pytam sa dokedy???
Kým nám ,ich živiteľom,neprdne v bedni-zahrávajú si.
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Preto to robia, lebo je okolo toho tiez dobry biznis! Od projektu, stavby, zariadeni...Aj taky vodic nakl. auta ma za to zaplatene. A samozrejme z toho vsetkeho maju niektori aj dobre do vacku!
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
erik555
Preto to robia, lebo je okolo toho tiez dobry biznis! Od projektu, stavby, zariadeni...Aj taky vodic nakl. auta ma za to zaplatene. A samozrejme z toho vsetkeho maju niektori aj dobre do vacku!
Hlavne tie vačky sú najdôležitejšie ....
Samozrejme , že ani voličská základňa sa nesmie opomenúť - na jeseň sú voľby .

Ale ten biznis by sa dal robiť predsa aj tak ....akurát by sa postavilo niekde inde a hlavne pre iných . Nájomných bytov je jak šafránu .
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ale ľudkovia, nezáviďte - veď to sú len sporáky na pevné palivo... Mal by niekto záujem, či...? Ešte tak možno na chalupu... Jasnačka, že ani tie nie sú zadarmo - teda ako pre koho... Ale 220870 je nejaký "velice informuvaný" - vari ich sám nemusel nakladať...
Ale načo ich trepú do TO až z LM?
Naposledy upravil Oliwa : 29.05.14 at 11:02
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

kopretinka
alaya1
Necuduj sa, zijes na Slovensku, odporucam zmenit narodnost a mas sporak tiez
a farbu ako?
Treba sa spýtať Sklovskej... Hoci v šou u Krausa tvrdila, že je taká odjakživa...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

asi ten úrad splnomocnenca nie je riadený vyvážene. načim by bolo vhodné prizvať konzultantku
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

sporáky na pevné palivo? zachránte stromy!
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska
sporáky na pevné palivo? zachránte stromy!
Srska, nerob paniku... Dreva popadalo dosť - a to už nikto nezachráni... Len škoda, že je až "v Tatroch"... Od TO to hodne ďaleko... No aj tak, vodiči pozor na pravdepodobný možný zvýšený výskyt káričiek na cestách - šak to ne popilene, len popadané v urbári...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa
srska
sporáky na pevné palivo? zachránte stromy!
Srska, nerob paniku... Dreva popadalo dosť - a to už nikto nezachráni... Len škoda, že je až "v Tatroch"... Od TO to hodne ďaleko... No aj tak, vodiči pozor na pravdepodobný možný zvýšený výskyt káričiek na cestách - šak to ne popilene, len popadané v urbári...
oliwka, ale naše príjmy sú napr. závislé aj na spracovaní kalamitného dreva v našich lesoch
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať