Zavrieť

Porady

Našiel som malého psíka - nechýba niekomu?

Včera sme našli malú zlatučkú fenku. Pobehovala uprostred cesty a nám nedalo nechať ju tam. Ešte by ju niekto náhodou zrazil...

Už sme napísali aj na niektoré psíčkárske stránky, ale dám to aj sem. Náhodou ju nepoznáte? Prípadne keď sa nenájde majiteľ nechce ju niekto? Asi ju potom dáme do útulku. Je to nádherné asi 6 mes. šteniatko. Mala aj obojok, takže je možné že niekomu ušla. Tam kde sme ju našli sme sa pýtali jedného pána, či to nie je náhodou jeho. Povedal, že často vidí autá z ktorých niekto vyhodí psa... Takže je možné aj to, že ju už nechceli.

Povyťahovali sme jej kliešťov a aj sme ju okúpali. Zúbky má v poriadku a vyzerá byť zdravá. Je veľmi bystrá, šikovná, skáče ako strunka, rada sa hrá s loptičkou a má aj dobrý apetít... takže psík ako lusk. Do domu či do bytu. Je spoločenská a aj v aute sa správala veľmi pokojne. Keď sa tu nájde niekto s dobrým srdcom komu sa zapáčila, nech sa mi ozve.


Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Má niekto srdce vyhodiť takého milého psíka? Dúfam, že sa stratila a majiteľ ju hľadá a dúfam aj nájde. Držím palce. Viem čo to je mať doma psíka.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Nikomu nechýba?
Nikto ju nechce?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Zajtra ráno ju asi zoberiem do útulku.
0 0
dadkapo dadkapo

dadkapo je offline (nepripojený) dadkapo

Ahoj prosím ťa odkiaľ si?! Jednoznačne keď mal psík kliešte tak o ňho nebolo dlhšie starané. Ja som z OZ priateliazvierat - je to niečo podobné slobode zvierat. Tak len napíš odkiaľ si a keď tam máme nejakého človeka tak ti dám na ňu kontakt a tá sa už o psíka postará. A neviem či si uverejnil psíka na milacikovia.sk, psysos.sk, a psiadusa.sk???
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Oceňujem Tvoju pomoc Dadkapo. Daj mi vedieť, či sa Ti podarilo niekoho nájsť.
Ak sa do večera nikto neohlási, tak ju už naozaj zajtra zoberiem do útulku.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Ešte som ju (naozaj) nezobral do útulku. Pár dní ešte vydržíme. S Dadkapo sa snažíme nájsť niekoho kto by ju chcel. Keď sa niekto nájde nech píše...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
krásna fenka, keby sme nemali doma toho nášho brala by som. nechapem ako niekto môžemať srdce vyhodiť maleho psika. to je jak keby niekto vyhodil decko. len ludia si neuvedomujú často,že pes nie je hračka ale je to živý tvor, o ktorého sa je treba postarať. a tiež nenávidí ľudí čo im ubližujú dúfam,že sa nájde dobrá duša čo si ju vezme domov a prežijú spolu krásny život
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Už ju pozrel aj veterinár a povedal, že je zdravá a že môže mať cca 8-9 mes. Páčila sa aj jemu veľmi, tak som mu ju ponúkol či ju nechce. Na to mi on povedal, že za ním prišli so šiestimi šteniatkami aby ich utratil. Odmietol to a teraz hľadá pre nich aj on nejaké dobré duše.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Bastian Pozri príspevok
Ešte som ju (naozaj) nezobral do útulku. Pár dní ešte vydržíme. S Dadkapo sa snažíme nájsť niekoho kto by ju chcel. Keď sa niekto nájde nech píše...
A čo skúsiť dať inzerát do novín? Ja vždy dávam na mačiatka. Vždy bol záujem,ešte aj si vyberám,aby som mala istotu,že sú u dobrých ľudí.

Tá fenočka je naozaj zlatá,bolo by jej škoda v útulku,keď nevieš,ako skončí.Držím palčeky!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

je to pekné psíča, stále som v pokušení, ale momentálne to nie je reálne, nemalo by u mňa kľudný domov :-(, aj keď nejaké psisko v domácnosti mi moc chýba.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

willma Pozri príspevok
je to pekné psíča, stále som v pokušení, ale momentálne to nie je reálne, nemalo by u mňa kľudný domov :-(, aj keď nejaké psisko v domácnosti mi moc chýba.
Je pekné aj šikovné. Nemá problém ani s pobytom v aute ani v byte.
Ak sa rozhodneš že ju chceš, tak mi napíš.
... a možno práve ono vytvorí kľudný domov. Také psíča dokáže zázraky
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Bastian Pozri príspevok
Je pekné aj šikovné. Nemá problém ani s pobytom v aute ani v byte.
Ak sa rozhodneš že ju chceš, tak mi napíš.
... a možno práve ono vytvorí kľudný domov. Také psíča dokáže zázraky
to ja viem, som dlhoročná psíčkarka. Ale momentálne mám tak hektické obdobie, že by bolo chúďa viac samé ako s nami a z predpokladanou zmenou zamestnania, ktorú som rozbehla to bude ešte horšie. Stal by sa z toho jeden nešťastný kus psa samotára, odkázaného čakať celý deň, kým sa dokotúľame domov.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

willma Pozri príspevok
to ja viem, som dlhoročná psíčkarka. Ale momentálne mám tak hektické obdobie, že by bolo chúďa viac samé ako s nami a z predpokladanou zmenou zamestnania, ktorú som rozbehla to bude ešte horšie. Stal by sa z toho jeden nešťastný kus psa samotára, odkázaného čakať celý deň, kým sa dokotúľame domov.
Možno Ti ho Bastian zatiaľ postráži, pokým preklenieš začiatky v novej práci
Niet nič krajšieho,ako keď sa vratiš unavená z práce a vytešený hafanko ťa víta medzi dvermi.Všetka únava je zrazu fuč.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

arizona Pozri príspevok
Možno Ti ho Bastian zatiaľ postráži, pokým preklenieš začiatky v novej práci
Niet nič krajšieho,ako keď sa vratiš unavená z práce a vytešený hafanko ťa víta medzi dvermi.Všetka únava je zrazu fuč.
Keď to Willma stihne do pár dní, tak v pohode počkám. Ešte počkám pár dní hádam sa nejaký dobrák nájde, koho poteší také stvorenie. Je naozaj rozkošná...
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Bastian Pozri príspevok
Keď to Willma stihne do pár dní, tak v pohode počkám. Ešte počkám pár dní hádam sa nejaký dobrák nájde, koho poteší také stvorenie. Je naozaj rozkošná...
Bastian prilož prosím viac fotiek. Kolegynka zháňa havinka, možno sa chytí
Predpokladáš, že to bude veľký psík?
Vnúčatká kolegynku už naháňajú, lebo pred pár mesiacmi prišli o havka, tak možno práve táto... A ona vraví že v dome je smutno bez psíka.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Bohužiaľ tentokrát ma nezlomí nikto, som síce šialenec, čo sa týka psov, ale skutočne by havka nemala teraz vhodné podmienky. Bastian budeš musieť počkať na niekoho iného :-).
0 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Neviem do ktoreho utulku ju planujes dat, ale, hoci zrejme info uz mas, niektore kvazi utulky psov utracaju. Pr. sa tam psikom ktovie ako nevenuju, nevencia. Tak ak ju privatne neumiestnis, aspon nech ide do slusneho utulku.

Neviem ako ty, no psici sa do utulku davaju po par dnoch tazko. Chcem tym len povedat, ze ti nezavidim rozhodovanie.

No drzim palce a dufam, ze sa predsa len niekto najde.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

mirpo Pozri príspevok
Bastian prilož prosím viac fotiek. Kolegynka zháňa havinka, možno sa chytí
Predpokladáš, že to bude veľký psík?
Vnúčatká kolegynku už naháňajú, lebo pred pár mesiacmi prišli o havka, tak možno práve táto... A ona vraví že v dome je smutno bez psíka.
Myslím, že havinka už nebude väčšia. Ak veterinár povedal, že má 8-9 mesiacov, asi už dorástla. Ani labky nemá veľké, to tiež naznačuje, že nebude veľká. V tomto veku sú absolútne rozkošné. Už sa ľahúčko učia hygienyckým návykom a rýchlo sa učia poslúchať. Ak vycítia, že ich človek ľúbi, tak za tú lásku sú schopné všetkého.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Taká je vrtká, že je problém ju odfotiť.
Naposledy upravil Bastian : 09.12.08 at 22:43
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Bastian Pozri príspevok
Taká je vrtká, že je problém ju odfotiť.
A možno sa jej tak zapáčilo, že ti robí prieky a nechce sa dať odfotiť,len aby mohla zostať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať