Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    poisonkatka je offline (nepripojený) poisonkatka

    poisonkatka
    podla mojho nazoru nie je...musi byt pisomna a poslana doporucene postou...a na tej emailovej je aky podpis? elektronicky?

    Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

    Stebielko
    To práveže neviem. Môj zamestnávateľ tvrdí, že som mu poslala výpoveď cez internet. Keď som žiadala, aby mi ju ukázal, odmietol... Ja som mu totiž žiadnu výpoveď neposielala.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Stebielko Pozri príspevok
    To práveže neviem. Môj zamestnávateľ tvrdí, že som mu poslala výpoveď cez internet. Keď som žiadala, aby mi ju ukázal, odmietol... Ja som mu totiž žiadnu výpoveď neposielala.

    Ak tvrdí, že ju dostal, nech sa k nej písomne vyjadrí a priloží Tvoj mailik - a potom sa ukáže (pravda) !

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Stebielko Pozri príspevok
    To práveže neviem. Môj zamestnávateľ tvrdí, že som mu poslala výpoveď cez internet. Keď som žiadala, aby mi ju ukázal, odmietol... Ja som mu totiž žiadnu výpoveď neposielala.
    Dôkazné bremeno leží na ňom, keďže tvrdí, že si mu výpoveď poslala. Pokiaľ si si istá, že si v námesačnosti neposlala žiadnu výpoveď, ty považuj vec za jasnú - žiadna výpoveď neexistuje.

    Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

    Stebielko
    Pravdaže som mu nič neposlala.... Dokonca, keď som chcela vidieť dôkaz, tak ma vyhodil z kancelárie, lebo ak neodídem, tak vraj na mňa pošle policajtov.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Stebielko Pozri príspevok
    Pravdaže som mu nič neposlala.... Dokonca, keď som chcela vidieť dôkaz, tak ma vyhodil z kancelárie, lebo ak neodídem, tak vraj na mňa pošle policajtov.
    Na tvojom mieste by som bol rád, že môžem čo najskôr odísť....

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    z toho mi tiež vyplýva, že sa Ťa chce zbaviť a nevie ako na to. Ty zváž, či Ti
    stojí zato zotrvať v takom zamestnaní.
    Ja priam žasnem nad týmto postupom "zamestnávateľa". Určite si vôbec neuvedomuje dôsledky svojho postupu. Čo ho vlastne viedlo k tomu, že sa vyhrážal policajtmi. Určite má takého správanie prameň niekde inde a dôvod nepoznáme.
    Existujú platné zákony a na ochranu zamestnanca aj Zákonník práce. Ja by som takýmto ľuďom zakázala zamestnávať čo i len jedného zamestnanca! Čokoľvek by teraz urobil, všetko je v rozpore so ZP.



    Opravujem sa, čokoľvek celkom nie. Ale myslím, si, že je to človek schopný čohokoľvek.
    Naposledy upravil Viera Klimentová : 20.10.08 at 11:30 Dôvod: Vždy existujú možnosti prečo vyhodiť zamestnanca.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Stebielko Pozri príspevok
    Pravdaže som mu nič neposlala.... Dokonca, keď som chcela vidieť dôkaz, tak ma vyhodil z kancelárie, lebo ak neodídem, tak vraj na mňa pošle policajtov.

    Chcela by som počuť jeho vyhrážky, keby som tam vstúpila po info s policajtom (resp. iným svedkom) ja

    Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

    Stebielko
    Pracovala som u neho mesiac. Práca sa mi páčila, ale on mal jednu zo zamestnankýň milenku. Tej keď niekto nešmakoval, tak spolu dokázali robiť také veci, aby dotyčnú čo najskôr vyštvali. To bolo aj v mojom prípade. A dopočula som sa, že je to tak teraz aj s novou účtovníčkou.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Stebielko Pozri príspevok
    Pravdaže som mu nič neposlala.... Dokonca, keď som chcela vidieť dôkaz, tak ma vyhodil z kancelárie, lebo ak neodídem, tak vraj na mňa pošle policajtov.
    Je to smutné, že existujú také pokrivené medziľudske vzťahy- neviem, ale fat na zamyslenie...

    Stebielko je offline (nepripojený) Stebielko

    Stebielko
    Ja som bola tiež zhrozená z takého prístupu zamestnávateľa. Som len zvedavá, dokedy sa dá ovplyvňovať svojou zamestnankyňou - milenkou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.