Zavrieť

Porady

Chĺpky

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Zdravím, poradíte mi . Ked si oholím nohy, podpazušie atd... vždy sa mi potom vyhodí červená vyrážka a svrbí to neskutočne. Skúšala som všetko možné ako voda,mydlo,gel na holenie,pena, a nepomaha. A thaktiež mi ani nezídu dolu po použití depilačného krému veet... Fakt už neviem čo robiť lebo je to nepríjemne ked to svrbí.. A to všade
Usporiadat
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Pasuliatko rada by som ti poradila, ale pravdepodobne s tým nič neurobíš, máš asi citlivejšiu pokožku. Skús snáď používať menej dráždivé, neparfémované prostriedky a pri holení penu na holenie každopádne. Čo sa týka nôh, lepšia je asi epilácia, chĺpky vyrastajú stále menej a tenšie. Tam tiež môžu vznikať vyrážky a občas zarastajú chĺpky, ale nie je to vraj až také výrazné ako po holení. Vraj ešte lepší spôsob je depilácia horúcim voskom.
Ale to sú asi individuálne záležitosti. Pravidelne si nohy epilujem strojčekom a posledne som náhodou zistila, že červené vyrážky nemám práve vtedy, keď si nohy nenakrémujem hneď (Indulonou, tú používam na celé telo, je neparfémovaná), ale až na druhý deň.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
motylik7 Pozri príspevok
Pasuliatko rada by som ti poradila, ale pravdepodobne s tým nič neurobíš, máš asi citlivejšiu pokožku. Skús snáď používať menej dráždivé, neparfémované prostriedky a pri holení penu na holenie každopádne. Čo sa týka nôh, lepšia je asi epilácia, chĺpky vyrastajú stále menej a tenšie. Tam tiež môžu vznikať vyrážky a občas zarastajú chĺpky, ale nie je to vraj až také výrazné ako po holení. Vraj ešte lepší spôsob je depilácia horúcim voskom.
Ale to sú asi individuálne záležitosti. Pravidelne si nohy epilujem strojčekom a posledne som náhodou zistila, že červené vyrážky nemám práve vtedy, keď si nohy nenakrémujem hneď (Indulonou, tú používam na celé telo, je neparfémovaná), ale až na druhý deň.
ja som už skúšala všetko,rozmýšlala som aj nad tým voskom ale neviem kde ho zohnať lebo mam dosť chlpov na nohach a predpokladam,že tích pár prúžkov čo ponúka veet a podobne veci by nestačili nakolko som to už skúšala.moje chlpy su hrube tvrde a čierne
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

Na nohy po oholení si dám calciovú masť - mne pomáha.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Na nohy po holení si nemáte dať žiadnu masť,ani Indulonu,ani kalciovú,po holení treba DK hlavne dezinfikovať nejakých šetrným preparátom,nakoľko tam máte milion mikroporanení po holení a ak to nezdezinfikujete tak ako chlapi po holení,chytá sa Vám tam infekcia.Pokiaľ je stav taký ako zarastajúce chlpky a zapálené,bolo by treba prjsť na občasné ošetrenie voskom v salone,alebo najprv odliečiť zápal a potom pokračovať.Tiež nástroje ktoré používaš by bolo treba zakaždým po ošetrení vydezinfikovať,je veľmi pravdepodobné,že sú infikované.Treba sterilizáciu.
0 0
motylik7 motylik7

motylik7 je offline (nepripojený) motylik7

telo zrelej ženy a duša mladej dievčinky ...viac
Máte pravdu, už ma tiež napadlo, že to bude treba asi dezinfikovať (nény čas). Stačila by možno aj Alpa, prinajhoršom.
Ďakujem za nakopnutie, čo sa týka mojej fasády, kašlem väčšinou na ňu (a najradšej by som chodila chlpatá ako opica ).
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
motylik7 Pozri príspevok
Máte pravdu, už ma tiež napadlo, že to bude treba asi dezinfikovať (nény čas). Stačila by možno aj Alpa, prinajhoršom.
Ďakujem za nakopnutie, čo sa týka mojej fasády, kašlem väčšinou na ňu (a najradšej by som chodila chlpatá ako opica ).
z toho si nič nerob aj ja by som najradšej chodila ako opica ale hlavne je to nepríjemne v oblasti bikín ked to svrbí atd
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pokiaľ je to v oblasti bikín a ty máš 17,bolo by na zváženie dlhodobé odstránenie chlpkov laserom.Každému mladému človeku sa to v dnešnej dobe finančne oplatí ,aj ked na ošetrenia si asi treba zarobiť,pretože je to jednorazový veľký výdavok.Treba preferovať IPL,je variabilnejšie.Skús si to porátať koľko by ťa to vyšlo a následne rátaj,koľko ťa mesačne vychádza odstranovanie chlpkov-okrem kozmetiky čas a prípadný lekár...a to koľko mesiacov a rokov.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
Pokiaľ je to v oblasti bikín a ty máš 17,bolo by na zváženie dlhodobé odstránenie chlpkov laserom.Každému mladému človeku sa to v dnešnej dobe finančne oplatí ,aj ked na ošetrenia si asi treba zarobiť,pretože je to jednorazový veľký výdavok.Treba preferovať IPL,je variabilnejšie.Skús si to porátať koľko by ťa to vyšlo a následne rátaj,koľko ťa mesačne vychádza odstranovanie chlpkov-okrem kozmetiky čas a prípadný lekár...a to koľko mesiacov a rokov.
onedlho mam 20 ale nevadí
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

pasuliatko Pozri príspevok
z toho si nič nerob aj ja by som najradšej chodila ako opica ale hlavne je to nepríjemne v oblasti bikín ked to svrbí atd

Neviem čo všetko si na tieto miesta - u nás doma nazývané "kade-tade" vyskúšala, ja som s touto oblasťou tiež mala problémy...a potom som v jednej drogérii objavila špeciálne jednorazové holiace strojčeky. Sú také malinké, 3ks v jednom balení, cena okolo 100,-- Sk. Nedráždia (sú tam také výstupky s aloe), je veľký problém sa nimi porezať, lebo majú ostrie trochu podsadené - chvíľku mi trvalo kým som prišla na to, ako ho treba držať a ťahať "aby to holilo" ale potom to už bolo ok... ničím som sa kade-tade nenatierala a žiadne podráždenie ani svrbenie som zatiaľ nepostrehla...

pripájam linky na podobné témy

http://www.porada.sk/t52832-depilacia.html
http://www.porada.sk/t51386-holenie.html

*Ľubica
0 0
Netka Netka

Netka je offline (nepripojený) Netka

Baby, na oholenú alebo depilovanú pokožku strojčekom odporúčam ... vydezinfikovať Alpou a po usušení zasipať púdrom - tým klasickým pre babätká
Tiež ma trápili kadejaká fliačiky, zarastajúce chĺpky ... odkedy to takto používam, nemám problém
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Netka Pozri príspevok
Baby, na oholenú alebo depilovanú pokožku strojčekom odporúčam ... vydezinfikovať Alpou a po usušení zasipať púdrom - tým klasickým pre babätká
Tiež ma trápili kadejaká fliačiky, zarastajúce chĺpky ... odkedy to takto používam, nemám problém
len ja nepoužívam depilovací strojček ale len žiletky
0 0
ivetka5 ivetka5

ivetka5 je offline (nepripojený) ivetka5

No a mne najlepšie pomáha pitralon = smrdi a štípe, ale chlpky nezarastaju a nerobia sa vyražky. a tiez som skusala od balzamov cez zasypy vsetko možne.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pasuliatko Pozri príspevok
len ja nepoužívam depilovací strojček ale len žiletky
Pri žiletkách môže byť problém ak si alergická na kovy.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Ja používam vodu po holení môjho starkého . Veď mu kupujem stále takú aká sa mne páči, aby mi voňal... . On sa potom rehoce keď to vidí, či sa vzrušujem keď si ju dávam na celé nohy...
0 0
Monika V. Monika V.

Monika V. je offline (nepripojený) Monika V.

Ja mám podobný problém so svrbením. Kedysi som chodila na depiláciu voskom, ale kedže už mám deti a nemám čas chodiť kozmetičke, kúpila som si strojček na vytrhávanie. Na bolesť som si už zvykla, len na druhý tretí deň, pokiaľ začnú chĺpky zase vyrastať, strašne ma svrbis celé nohy. Po vytrhaní si väčšinou natriem nohy nechtíkovou indulonou, ale pokiaľ je pokožka podráždená, na bikiny je tá calciová masť naozaj dobrá.
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

Ja mám tento problém takisto, ale na nohách sa mi to stáva úplne zriedka, najhoršie je to v oblasti tých bikín. Najradšej by som bola, keby tam chĺpky vôbec nerástli.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
Pri žiletkách môže byť problém ak si alergická na kovy.
neviem nepostrehla som,že som alergická na kovy
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
máte nejaké skúsenosti s veet voskové pásiky s papayovým olejom?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
LubicaN Pozri príspevok
Neviem čo všetko si na tieto miesta - u nás doma nazývané "kade-tade" vyskúšala, ja som s touto oblasťou tiež mala problémy...a potom som v jednej drogérii objavila špeciálne jednorazové holiace strojčeky. Sú také malinké, 3ks v jednom balení, cena okolo 100,-- Sk. Nedráždia (sú tam také výstupky s aloe), je veľký problém sa nimi porezať, lebo majú ostrie trochu podsadené - chvíľku mi trvalo kým som prišla na to, ako ho treba držať a ťahať "aby to holilo" ale potom to už bolo ok... ničím som sa kade-tade nenatierala a žiadne podráždenie ani svrbenie som zatiaľ nepostrehla...

pripájam linky na podobné témy

http://www.porada.sk/t52832-depilacia.html
http://www.porada.sk/t51386-holenie.html

*Ľubica

a kde sa dajú kúpiť tie žiletky male?
0 0
lindusaaa lindusaaa

lindusaaa je offline (nepripojený) lindusaaa

pasuliatko Pozri príspevok
a kde sa dajú kúpiť tie žiletky male?
take male ziletky(ak myslime tie iste) som videla aj v DM-ke a dakedy davno aj v 101-ke drogerii, ale osobnu skusenost s nimi nemam
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať