Zavrieť

Porady

Ako zoficiálniť prax v účtovníctve?

Poprosím o radu - mám skončenú chemickú strednú školu a nedávno som skončila bakalárske štúdium na pedagogickej fakulte. Už 25 rokov sa však živím účtovníctvom, mám teda slušnú prax, no nemám na ňu papier. Mám prácu, ale mám s tým vždy trochu problém, keď sa ma niekto v súvislosti s mojou prácou pýta na vzdelanie. Ako by som mohla získať nejaký "papier" bez toho, aby som musela prihlásiť ďalšiu vysokú školu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    guhe07 to by bolo nadlho...nieco ako splnenie sna z detstva....ale tvoja otazka je logicka samozrejme...
    ivka70 skus inzinierske studium na nejakej ekonomickej fakulte, ci by ti neuznali bakalarsky titul aj z pedagogiky .....

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... kto je to, čo sa ťa v súvislosti s prácou pýta na vzdelanie ?
    ... pre koho chceš zoficiálniť prax v účtovníctve ?
    ... pre nových zamestnávateľov na pohovoroch, či pre nových klientov, ktorým chceš robiť účtovníctvo ?

    Poznám zopár ľudí, ktorí nemajú "adekvátne" vzdelanie v ekonomickom odbore, a je s nimi spokojnosť u zamestnávateľa, i u klientov.

    Ak ti ide o vlastnú ctižiadosť, tak len si doplniť vzdelanie... pre ostatných veľakrát stačí kvalitná referencia od súčasného či bývalého zametnávateľa o odpracovaných rokoch a vykonávanej práci, resp. referencie môžu dať aj klienti ... samozrejme, ak dotyční boli spokojní s odvedenou prácou.

    Ako zoficiálniť prax v účtovníctve?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.