Zavrieť

Porady

antivirusovy program

mam aktualizovany avast, je mozne pridat aj dalsi antivirovy program
dakujem za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    melbak Pozri príspevok
    mam aktualizovany avast, je mozne pridat aj dalsi antivirovy program dakujem za rady
    Veľakrát až prekvapuje, ako ľudia nepoznajú to, čo používajú.
    Avast ako i všetky ostatné firmy vyrábajúce antivírové programy, svojim registrovaným užívateľom poskytujú technickú podporu - aj tí ostatní si môžu základné informácie prečítať na ich stránkach.

    Konkrétne na danú otázku je odpoveď takáto:
    Q: Používám Norton Antivirus (McAfee, AVG, Kaspersky Antivirus...) - měl bych tento program před instalací avastu nejprve odinstalovat?
    A: Rozhodně ano. Nedoporučujeme používat dva či více antivirových programů najednou. Může to způsobit nestabilitu operačního systému a rovněž výsledky skenování mohou být ovlivněny.
    zdroj: http://www.avast.com/cze/faq-installation-problems.html


    Samotné antivírové programy však možno kombinovať (t.j. zlepšiť ich účinnosť) napr. firewallom, ale i ďalšími "utilitami" ako Spybot, Ad-aware a pod.

    melbak je offline (nepripojený) melbak

    melbak
    Stefan,
    prajem ti pekny neskory vecer, i ked som ti ho asi mojou otazkou pokazila, aj tak ti dakujem za odpoved, musis este vela zazit a prezit aby si sa neprekvapoval

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    example
    Vycistil som v obyvacke koberec, mozem na neho polozit dalsi koberec ....
    No mozes preco by si nemohla, ale zober si ponaucenie z tohto prikladu
    Antivirus je spusteny ako sluzba (vo vacsine pripadov) a zatazuje system a ked si das druhy antivir, tak aj on ti bude zatazovat system a naco zatazovat system, ked jeden aj druhy robi tu istu robotu (teda aspon by mal robit )

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    melbak Pozri príspevok
    mam aktualizovany avast, je mozne pridat aj dalsi antivirovy program
    dakujem za rady
    Stačí jeden, a poriadny. K tomu firewall, a niečo na spyware. Všetko ostatne je hyzdenie softwarovej vybavy kompu.

    jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

    jajko50
    Používal som dosť dlhú dobu Avast a k nemu Spybot a Ad-Aware, tak ako píše Stefan 2005 a bolo to v poriadku. Samotný Avast-myslím Free verzia by nepostačovala. Kombináciu odporúčam.

    RoccoOne je offline (nepripojený) RoccoOne

    RoccoOne
    poďla mňa stačí 1 antivírus s firewallom možeš to aj viskušať stiahni si pc security test 2007

    Surehand je offline (nepripojený) Surehand

    Surehand
    Avast nemusí byť zlé riešenie, aj keď ja s ním mám u mojich klientov väčšinou zlé skúsenosti. osobne doporučujem komplexné riešenia, skús trebárs Eset Smart Security. Antivírus NOD od Esetu sa dlhodobo radí medzi najlepšie antivíry a mám s ním najlepšie skúsenosti. Od doby, keď Eset vydal spomínané riešenie Smart Security, som ho nejakú dobu testoval a doporučujem ho aj svojim klientom. Doteraz s ním neboli problémy.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    NOD32 (starucka ver 2.50.41, ale update virovej databazy aj niekolko krat denne) a KPF(tiez starsia ver 4.2.3. ale uz Sunbelt) , tuto kombinaciu pouzivam uz niekolko rokov a bez problemu
    Naposledy upravil Fero11 : 21.07.08 at 08:19

    Surehand je offline (nepripojený) Surehand

    Surehand
    Úplne súhlasím s predchádzajúcim príspevkom, používam toto isté riešenie. Problém je len s tým, že niektorí užívatelia môžu mať problémy s konfiguráciou KPF, nedávno mi jeden priniesol PC, vraj mu nejde net, nakoniec som zistil, že v KPF "sa" mu nejakým spôsobom zaplo blokovanie obsahu webových stránok. Treba rátať s tým, že veľa ľudí je "len" používateľmi počítačov, je to ich pracovný nástroj a nikto od nich nemôže chcieť, aby si nastavovali, alebo inštalovali nejaké programy. Podobne ako si väčšina vodičov nerobí doma geometriu, či nemení brzdovú kvapalinu. )

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.