Zavrieť

Porady

kšefty s s.r.o-čkami

Dobrý deň,

už viackrát som si všimol rozne inzeráty, v ktorých bol dopyt do s.r.o.-čkách, aj zadĺžených, atď.
Preto by som sa chcel spýtať, že kvoli čomu alebo s akým zámerom niekto chce kúpiť zadĺženú s.r.o-čku ?? o čo pravdepodobne ide týmto ľudom ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    mart. Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    už viackrát som si všimol rozne inzeráty, v ktorých bol dopyt do s.r.o.-čkách, aj zadĺžených, atď.
    Preto by som sa chcel spýtať, že kvoli čomu alebo s akým zámerom niekto chce kúpiť zadĺženú s.r.o-čku ?? o čo pravdepodobne ide týmto ľudom ?
    Ten čo ju predá, zbaví sa dlžôb. Ten čo ju kúpi, sakra na tom dobre zarobí. Jednoznačne im ide iba o prachy o nič iné. Ten kupec potom robí ďalšie úkony... no to je na dlhší výklad.

    mart. je offline (nepripojený) mart.

    mart.
    prečo, že "sakra na tom dobre zarobí" ? Ono ide iba nejaké daňové odpočty alebo ako inak ? lebo také, že obchodný úver sa mu pravdepodobne neporadí získať, a už vôbec nie bankový a nebankovky neviem či požičiavajú aj PO...inak mi nejde do hlavy, prečo by chcel niekto kúpiť zadĺženú s.r.o.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    mart. Pozri príspevok
    prečo, že "sakra na tom dobre zarobí" ? Ono ide iba nejaké daňové odpočty alebo ako inak ? lebo také, že obchodný úver sa mu pravdepodobne neporadí získať, a už vôbec nie bankový a nebankovky neviem či požičiavajú aj PO...inak mi nejde do hlavy, prečo by chcel niekto kúpiť zadĺženú s.r.o.
    ​Tak sa tým nezaoberaj a hotovo.

    ariadna22 je offline (nepripojený) ariadna22

    ariadna22
    s tým odpočtom straty to nie´je zlý nápad. zadlžené firmy mávajú aj mínusivé vlastné imanie, čiže im hrozí, že ich zavrú zo zákona. majú kopa nevymožitelných dlhov - pre nich nevymožitelných, exekúcie. Majú aj neporiadnych majiteľov, ktorí mrhajú majetkom, prípadne nevedia sa udržať na trhu, alebo ich cielene akýmsi kartelom ničí konkurencia. Majú prebytok zamestnancov, neefektívne riadenie. Takže človek, ktorý má peniaze, kúpi zaldženú firmu, dosadí do jej vedenia head-hunterom vybraného manažéra, ten z nej za dva tri roky urobí firmu ziskovú a tú potom predajú alebo si kúpia dalšiu....

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    ariadna22 Pozri príspevok
    s tým odpočtom straty to nie´je zlý nápad. zadlžené firmy mávajú aj mínusivé vlastné imanie, čiže im hrozí, že ich zavrú zo zákona. majú kopa nevymožitelných dlhov - pre nich nevymožitelných, exekúcie. Majú aj neporiadnych majiteľov, ktorí mrhajú majetkom, prípadne nevedia sa udržať na trhu, alebo ich cielene akýmsi kartelom ničí konkurencia. Majú prebytok zamestnancov, neefektívne riadenie. Takže človek, ktorý má peniaze, kúpi zaldženú firmu, dosadí do jej vedenia head-hunterom vybraného manažéra, ten z nej za dva tri roky urobí firmu ziskovú a tú potom predajú alebo si kúpia dalšiu....
    pobavil som sa

    ale nie, vo vacsine pripadov to rozhodne takto nefunguje...
    tictac7 ...od tohto niku sú len samé zábavné príspevky....hlavne, že má o čom písať...

    riccado je offline (nepripojený) riccado

    riccado
    ariadna22 Pozri príspevok
    s tým odpočtom straty to nie´je zlý nápad. zadlžené firmy mávajú aj mínusivé vlastné imanie, čiže im hrozí, že ich zavrú zo zákona. majú kopa nevymožitelných dlhov - pre nich nevymožitelných, exekúcie. Majú aj neporiadnych majiteľov, ktorí mrhajú majetkom, prípadne nevedia sa udržať na trhu, alebo ich cielene akýmsi kartelom ničí konkurencia. Majú prebytok zamestnancov, neefektívne riadenie. Takže človek, ktorý má peniaze, kúpi zaldženú firmu, dosadí do jej vedenia head-hunterom vybraného manažéra, ten z nej za dva tri roky urobí firmu ziskovú a tú potom predajú alebo si kúpia dalšiu....
    za symbolicky poplatok ju poslu do tajomneho stratena, kde ich ani financna sprava SR nenajde

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    riccado Pozri príspevok
    za symbolicky poplatok ju poslu do tajomneho stratena, kde ich ani financna sprava SR nenajde
    to sú tie archívy v záplavových zónach napriklad

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    ariadna22, pokial sa chces zbavit firmy, posli SS, pokial chces v tom rozbehnut biznis, mozme sa kludne nezavazne stretnut a rad ti za mensi poplatok vysvetlim cele know-how...

    ariadna22 je offline (nepripojený) ariadna22

    ariadna22
    blavaciko Pozri príspevok
    ariadna22, pokial sa chces zbavit firmy, posli SS, pokial chces v tom rozbehnut biznis, mozme sa kludne nezavazne stretnut a rad ti za mensi poplatok vysvetlim cele know-how...
    prečo práve mne?

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    ariadna22 Pozri príspevok
    prečo práve mne?
    prepac, myslel som ze si zadavatel, ale ani neviem preco samozrejme komukolvek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.