Zavrieť

Porady

práca

Aká je šanca že po skončení obchodnej akadémií sa mi podarí zamestnať sa v nejakej firme ako účtovník ktorý by vykonával svoju prácu externe? Myslím tým že by som nemusel chodiť do práce.. niečo ako prácu na doma.. šlo by to? kde sa dá taká práca zohnať?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    16lukasko Pozri príspevok
    Aká je šanca že po skončení obchodnej akadémií sa mi podarí zamestnať sa v nejakej firme ako účtovník ktorý by vykonával svoju prácu externe? Myslím tým že by som nemusel chodiť do práce.. niečo ako prácu na doma.. šlo by to? kde sa dá taká práca zohnať?
    Tento rok končíš školu ?

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    Lukáško a Ty máš guráž po skončení OA túto prácu vykonávať sám doma?
    Vieš koľko netušených informácií a poznatkov by si sa v takej firme naučil na mieste, takých - o ktorých sa Vám v škole určite nesnívalo?

    Nemyslím to zle, len s vlastnej skúsenosti mám pocit, že toto povolanie sa nesie v hesle : ,,čím viac viem, tým viac si myslím, že ešte viac sa treba učiť"...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    danushka Pozri príspevok
    Lukáško a Ty máš guráž po skončení OA túto prácu vykonávať sám doma?
    Vieš koľko netušených informácií a poznatkov by si sa v takej firme naučil na mieste, takých - o ktorých sa Vám v škole určite nesnívalo?

    Nemyslím to zle, len s vlastnej skúsenosti mám pocit, že toto povolanie sa nesie v hesle : ,,čím viac viem, tým viac si myslím, že ešte viac sa treba učiť"...
    Danushka, súhlasím s tebou, ale myslím si, že ovela viac guráže majú absolventi "kurzov" na úrade práce, ktorí k nim ešte dostanú aj dotáciu.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    ... alebo patrí medzi mladých, ktorí sa zapojili do tejto súťaže :

    http://www.kros.sk/24653

    Držím palce mladým ...

    16lukasko je offline (nepripojený) 16lukasko

    16lukasko
    účtovníci... ja iba tolko.. že máte určite prácu.. účtovníctvo je taký odbor kde stále treba sledovať novely.. a myslím si že určite nebudem tam pre ostatných účtovníkov rovnocenný keď podľa nich ešte budem šteňa.. čo nič nevie.. ale tak viete účtovníctvo je taká vec že si aj myslíte že všetko máte dobre zaúčtované a potom príde audítor a s ním aj velké sklamanie pre váás noo xD
    a či by som mal gurááž? a tak čo mám podľa vás robiť? ja som to chcel len popri vysokej škole si privyrobiť.. preto externe som chcel..
    veď ja som učenlivý a snaživý xD

    16lukasko je offline (nepripojený) 16lukasko

    16lukasko
    a ešte keď som videl účtovánie niektorých profesionálov.. akože.. účtovníkov vo firme akú somarinu boli schopní spraviť.. tak celkom mám guráže.. ako ja viem že ma možno budete brať.. že prišiel z obchodnej bude si myslieť že je majster sveta.. veď ja s tým počítam.. že veľmi veľa sa toho budem musieť naučiť.. že prax sa od školy veľmi líši.. myslím ale že je hlavné aby to malo dobré smerovanie.. o ktoré sa budem snažiť..

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Lukasko, to je velmi dobre, ze si ucenlivy a snazivy. To iste kazdy zamestnavatel oceni. Odporucala by som najst si uctovnu firmu, u ktorej by si mohol pracovat, ci brigadovat - podstatou je ziskat najma prax, vidiet realitu a dalej a permanentne sa vzdelavat. Prax sa od skoly lisi az velmi.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.