Zavrieť

Porady

Blahoželám!!!!!!

Blahoželám všetkým účtovníkom a účtovníčkam /a teda aj sebe/ k úspešnému zvládnutiu zdaňovacieho obdobia 2004 a do roku 2005 nám všetkým prajem čo najmenej podivných zákonov, ktoré budeme musieť preniesť do praxe. Pevné zdravie prajem všetkým poraďákom.
Usporiadat
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

evuša
Blahoželám všetkým účtovníkom a účtovníčkam /a teda aj sebe/ k úspešnému zvládnutiu zdaňovacieho obdobia 2004 a do roku 2005 nám všetkým prajem čo najmenej podivných zákonov, ktoré budeme musieť preniesť do praxe. Pevné zdravie prajem všetkým poraďákom.
Je to od Teba milé, ďakujeme.

P.s.
Predchvíľou som tak tuho zaspala akože sledujúc televízne noviny, že rodina si myslela, že som odpadla /akože som aj odpadla/. Som rada, že je zatým, aj ˇkeď som si spomenula, že som do svojho DP zabudla priložiť potvrdenie o poberaní prídavkov kvôli bonusu, tak to tam môžem v pondelok pekne zaniesť. No čo už aj obuvník vraj chodí bosý
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
ja gratulujem tejto nešťastnej republike, že nás má...
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Ale ako tu kedysi napísal pán Mihál - čo by sme my všetky účtovníčky robili, keby v tejto republike boli jednoduché zákony ?
Ale inak - tiež som rada, že už je 31.3., ale ešte radšej budem, keď bude 25.4.!
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Dnes zaplatila jedna FO daň 3 miliardy /bolo to v TN/ . Priznajte sa, ktorá to bola
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Muška, jáááááááá
Mala som doma prebytočné, tak reku čo ich bude doma sušiť


MAL ZLÚ ÚČTOVNÍČKU
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Muška
Dnes zaplatila jedna FO daň 3 miliardy /bolo to v TN/ . Priznajte sa, ktorá to bola
platil spermiami?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Zuzanka, škoda, že si sa mi nezdôverila. Bola by som aj vidly kúpila . No, ale však nabudúce

Karkulka, karkulka. Vieš ako sa to hovorí "Hladnej .... sa len o kukurici sníva". Čo robí ten môj spolužiak????
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Určite dám vedieť, a polovicu Ti kľudne dám, ale najskôr o rok :p
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Muška
Zuzanka, škoda, že si sa mi nezdôverila. Bola by som aj vidly kúpila . No, ale však nabudúce

Karkulka, karkulka. Vieš ako sa to hovorí "Hladnej .... sa len o kukurici sníva". Čo robí ten môj spolužiak????
momentálne pchá do hlavy u asi štvrtú porciu pečeného kuriatka, škrkavka nenežraná...a škrkavka junior dojedá zbytok...a ja zasa z toho priberiem...
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Karkulka, ale veď Ty to robíš opačne. Jesť mu máš dať až keď si to zaslúži . Jasne, že máš potom kučeravé myšlienky, keď si muža prepcháš.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
Muška
Karkulka, ale veď Ty to robíš opačne. Jesť mu máš dať až keď si to zaslúži . Jasne, že máš potom kučeravé myšlienky, keď si muža prepcháš.
dobrý kohút nepriberá,hihi
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

evuša
Blahoželám všetkým účtovníkom a účtovníčkam /a teda aj sebe/ k úspešnému zvládnutiu zdaňovacieho obdobia 2004 a do roku 2005 nám všetkým prajem čo najmenej podivných zákonov, ktoré budeme musieť preniesť do praxe. Pevné zdravie prajem všetkým poraďákom.
určite Ti všetci napíšeme---ĎAKUJEME---
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ďakujeme! Je to pocit k nezaplateniu! A teraz môžme kecať a klebetiť! Len nebuďme namyslené, lebo život veľmi beží a o rok je tu FUJ! opäť.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
pre mňa sa tohtoročné stresy končia až 6.6. Vtedy máš štátnice na VŠ. takže dúfam, že všetci mi budete držať palce. ale nebojte sa, ja sa ešte pripomeniem :-)

Takže milé dámy (je nás tu viac), je na čase užiť si krásny a ničím nerušený slnečný víkend. DPH-čka počká do pondelka.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

:p :p :p

Vďaka Porade bol MAREC 2005 ľahší aj veselší

Ďakujem Vám všetkým
Naposledy upravil kukučka : 31.03.05 at 22:38 Dôvod: šišaté srdiečko
0 0
atramka atramka

atramka je offline (nepripojený) atramka

kukučka, to dielko sa ti podarilo :-)))
Nech sa ti tak darí po celý rok - aj všetkým poraďákom.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
jaaaj babenky a chlapci.. tak máme to za sebou.. normálne neviem, čo so sebou... nejak veľa času mám zrazu... a to som ešte dnes naobed účtovala svoje účtovníctvo, xiii
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Jaj, jaj , ani neviem ako som prežila môj životný úsek roka 2005 . Konečne som sa poriadne vyspala . Dnešný deň je akýsi krajší ako boli dni predošlé . Každý rok mám pocit , akoby prvý štvrťrok roka neexistoval ,akoby som ani nežila . Iste čítam aj Vaše myšlienky , viem , že nie som sama .

Za ľahšie orientovanie sa v problémoch vďačím tejto "PORADE " a " VÁM MILÍ PORADÁCI PATRÍ SRDEČNÁ VĎAKA " .





P.s. Kukučka je to krásne ..... vystihla si to .
0 0
ivetas ivetas

ivetas je offline (nepripojený) ivetas

Aj ja sa chcem pripojit, zivot je odrazu krajsi, a teda poviem vam, ze PORADA je fakt super, pomaha nam v nasej praci a za to vdacim hlavne vsetkym VAM tak teda VELKA VDAKA

tak a je to za nami, podme teda zase zit
0 0
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Ja Vám moji zlatí Poraďáci tiež veľmi pekne ďakujem. Voľakedy keď som mala problém, tak som s kameňom v žalúdku volala daňový úrad, aby mi takmer vždy povedali čísla paragrafov a ešte viac ma domotali. Teraz, keď mám Vás ma to ani nenapadne. A včera som si dala záväzok, že nikdy viac už nebudem v marci z ľútosti za čokoládu robiť priznania všelijakým známym, ktorí sa inak celý rok neozvú, iba v marci zazvonia a zablikajú očami ako opustení kocúrik. Nikdy viac!!! Ale koľkí sme takí .....????
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať