Zavrieť

Porady

upomienka - dovera

ahojte potrebuje radu,moj manzel ma zivnost, zalozit si ju takto pred rokom teda presnejsie v 8/2009, v roku 2010 si vsetko vykonal takako mal, cize danove priznanie, ktore bolo nulove, pretoze nic nevykazal a aj rocne zuctovanie zdravotneho poistenia, proste vsetko dal nulove a dnes mu prisla upomienka z dovery ze ma za jul, august dlh voci dovere zdr. poistovni vo vyske 412, 98 Eur..
ako teraz nechapem co mame spravit, ved jemu neprinalezi aby platil, kedze nema nic proste ma zivnost len pre istotu..
dakujem za radu.. co mam robit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    A rocne zuctovanie zdravotneho poistenia za rok 2010 podal? S akym vysledkom? Ten jul, august je 2010?

    Pokial nie je zamestnany, je ako SZCO povinny platit preddavky na zdravotne poistenie.

    JanulkaJ je offline (nepripojený) JanulkaJ

    Som super baba JanulkaJ
    rocne zuctovanie za rok 2010 poda az v roku 2011 ?????? nie????
    je zamestnany riadne uz par rokov

    JanulkaJ je offline (nepripojený) JanulkaJ

    Som super baba JanulkaJ
    ano to myslia rok 2010 jul, august..
    inak k nam do firmy prisiel tiez taky isty list, ja som mzdarka vsetko sme mali zaplatene a uplne aj blba suma tam je a volala som tam a ona ze to preveri, preverovala vsetko sedelo, len nechapala sama ta zenska ze kto to posiela taky list, ked je vsetko v poriadku...

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Ospravedlnujem sa, myslela som RZZP za 2009.

    Najjednoduchsie je zavolat si do poistovne a vydiskutovat si, v com je problem. Mne sa stalo cosi podobne v tom duchu, ze klientovi oznamili, ze je dlzny na poistnom velku sumu. Hned mi s hrozou volal. Nakoniec sme zistili, ze poistovna mala na zaklade vypisu z DP (vtedy sa este RZZP nerobilo) v systeme nahodene len prijmy a ziadne vydavky, hoci vo vypise ich uviedol. Niekedy tam maju bordel.

    JanulkaJ je offline (nepripojený) JanulkaJ

    Som super baba JanulkaJ
    to si aj ja myslim , kedze sa nam to stalo aj vo firmy..hrozny bordel tam musia mat...
    dakujem aj tak za odpoved )

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.