Zavrieť

Porady

Oznámenie o vklade do katastra - meškanie

Dobrý deň
nevedeli by ste mi poradiť kde sa mám obrátiť keď mi už 3 mesiace neprišlo rozhodnutie o vklade do katastra, o ktorý som žiadal pri kúpe bytu? Na internete sú už údaje dávno v poriadku (moje meno na liste vlastníctva). Vraj by to malo prísť kdesi zo Žiliny (tam je riaditeľstvo?) ale neviem sa dopátrať ku kontaktu na toto miesto...
Ďakujem.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

GabiZ
V zmysle § 31 ods. 6 katastrálneho zákona rovnopis rozhodnutia o povolení vkladu správa katastra zašle účastníkom konania do 15 dní odo dňa rozhodnutia. Rovnopis sa doručuje poštou.

Bolo inak možné požiadať o doručenie rozhodnutia priamo na správe katastra, ktorá rozhodnutie vydala, muselo sa tak však urobiť ešte pred rozhodnutím, takže najvhodnejšie je o to požiadať spolu s podaním návrhu na vklad.

No čo sa týka Žiliny, tak tam je nejaký problém zrejme, pozri tu na oznámenie na konci:
http://web.skgeodesy.sk/index.php?ww...vigation_id=36
Informuj sa na príslušnej správe katastra v kraji.

jpx72 je offline (nepripojený) jpx72

jpx72
dočasne pozastavené zasielanie zásielok prostredníctvom centrálnej expedície pošty Katastrálneho úradu v Žiline
FUUU ďakujem za upozornenie na toto oznámenie, pôjdem sa informovať na náš kataster. Ešte raz ďakujem!

Oznámenie o vklade do katastra - meškanie

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.