Zavrieť

Porady

3 komentárov     zbaliť
veronikasad Má na priepustke vyznačený čas odchodu od lekára a do práce sa v daný deň už nevrátil ? Treba brať do úvahy aj čas strávený cestovaním do práce ...
eftonka vrátil sa do práce,napr. bol preč iba 2 alebo 3 hodiny
veronikasad Zaplatíš mu priemerom tie dve hodiny ako prekážku v práci a zaeviduješ si ich - neodpočítavaš z nároku celý deň.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ano, uznas nevyhnutne potrebny cas na osetrenie alebo vysetrenie.

    Otazka: Ako vies kolko trvalo vysetrenie? Mas to na potvrdeni?
    Mas definovane interne, ako musi vyzerat potvrdenie od lekara, ak ma byt uznane na cely den?
    Naposledy upravil ivka70 : 22.04.14 at 05:29
    eftonka na potvrdení mám napísaný čas odchodu a príchodu do práce a je tam pečiatka od lekára,ak ide o vyšetrenie,ktoré trvalo celý den, je tam napísané "platí celý deň"

    Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

    Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac Helik3
    na ten čas od-do uznáš §Lekárske vyšetrenie. K tomu prirátavam cca hodinu na cestu do a z ordinácie, do zamestnania...
    zvyšok zmeny je buď dovolenka/NV/neplať.voľno, pokiaľ sa nevrátil.
    Ak sa vrátil do zamestnania, tak normálne pokračovanie v zmene...

    ak mi predloži zamestnanec potvrdenie od lekára o vyšetrení ktoré trvalo 1 alebo 2 hodiny a nie celý deň, mám to uznať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.