Zavrieť

Porady

Ako pridať na stránku connect.facebook.com pri náčítaní e-shopu

Chcel by som rýchlo dosiahnuť to, aby mi veľa ľudí naklikalo páči sa mi. Na niektorých stránkach to majú tak vyriešené, že pri načítaní na stránku mi hodí okno s položkami "Prijať" a "Odmietnuť" - ja to dám vždy odmietnuť a vidím, že sa pripája na facebook. Potom ma už normálne hodí na stránku.

Neexistuje nejaký modul na facebook, aby som otravoval ľudí s týmto okienkom a keď dajú prijať, tak mi dá "Páči sa mi" a ani o tom nebudú vedieť?
Richard Doplň ukážku čo presne myslíš, lebo spôsob ktorý popisuješ som ešte nevidel a určite nie je v súlade s FB pravidlami.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

    freddy87
    Podľa pravidiel Facebooku toto robiť nesmieš, užívateľ na FB musí vedieť čo robí a nemôžeš použiť žiadny automatizovaný proces k tomu, aby dal like bez toho, aby ho skutočne dal... Prečítaj si podmienky FB je tam toho viacej, čo potrebuješ vedieť ako vidím

    Keď chceš mať rýchlo veľa like, tak si to kúp, sú reklamky, ktoré ich ponúkajú... Ale je ti to na nič...

    19empty19 je offline (nepripojený) 19empty19

    19empty19
    hhh, otravoval ľudí a nebudu vedieť . Napísané po lopate. Pobavil si ma, ale neviem ti pomôcť.

    Ako pridať na stránku connect.facebook.com pri náčítaní e-shopu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.