Zavrieť

Porady

projektovanie domu

Nenašiel by s niekto,kto by mohol poradiť,z akej stránky sa sá stiahnuť program na projektovanie domu?Alebo stránku na ktorej by sa to dalo.Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    baron81 je offline (nepripojený) baron81

    baron81
    Najlacnejší program je asi Sims3 :-), teraz ma tu všetci možno vysmejete ale pre jednoduché veci to stačí a videl som už pár fakt geniálnych návrhov stavieb. Potom druhé s čím mám osobnú skúsenosť je Home Architect 3D v celku jednoduchý program, neviem ako veľmi si zručný v PC..

    k.i.n.o. je offline (nepripojený) k.i.n.o.

    k.i.n.o.
    Ak si chceš jednoduchou formou navrhnúť pôdorys a pohrať sa so zariadením domu, určite odporúčam Room Arranger.
    Ak chceš 3D model domu, pohrať sa s farbami, tvarmi, terénom, ale aj tieňmi (slnečným osvitom), tak Sketchup.
    Dobre sa s nimi pracuje, len to chce trochu cviku. Dajú sa stiahnuť zadarmo, hoď do google...

    arion92 je offline (nepripojený) arion92

    arion92
    Dakujem za odporucane stranky a programy. Akurat mi prisli vhod tie programy na projektovanie bytoveho zariadenia. :-)

    cifero40 je offline (nepripojený) cifero40

    filantrop cifero40
    Skús zagoogliť "ROOM ARANNGER". Veľkosťou je do 2 MB,ale splní Tvoje požiadavky na projektovanie interieru.

    edgarx1 je offline (nepripojený) edgarx1

    edgarx1
    Skuste pouzit program ktory pracuje v 2D aj v 3D prostredi je dostupny online takze netreba nic instalovat a je uplne zadarmo :-)
    http://stavebnictvo.sk/homestyler

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.