Zavrieť

Porady

Kontokorentný úver

Ahojte, vedel by mi prosim niekto poradiť, v ktorej banke sa dá jednoducho a rýchlo vybaviť kontokorentný úver, prípadne založiť účet s dobrým balíkom služieb? Máme totiž účet v jednej dosť veľkej nemenovanej banke ale služby sú o ničom, uvažujeme o zmene.
Diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    My máme kontokorent v ČSOB - ale povedala som šéfovi, že je to o ničom. Vždy z 20 na 21 v mesiaci musíš urobiť vklad v minimálnej výške Sk 50 000,- + úroky, inak ti zablokujú účet. Takže veľmi neodporúčam.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    betyna8
    Ahojte, vedel by mi prosim niekto poradiť, v ktorej banke sa dá jednoducho a rýchlo vybaviť kontokorentný úver, prípadne založiť účet s dobrým balíkom služieb? Máme totiž účet v jednej dosť veľkej nemenovanej banke ale služby sú o ničom, uvažujeme o zmene.
    Diky
    Odkiaľ si,
    mám veľmi dobrú skúsenosť v UniBanke, mám skvelú osobu čo má na starosti moju firmu - ak chceš SS pošlem viac info.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Moji zákazníci majú už niekoľko rokov Kontokorent v Unibanke a je to myslím v pohode. Raz do roka, pri jeho obnove chcú výkazy a daňové priznanie za minulý rok a to je všetko.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    betyna8
    Ahojte, vedel by mi prosim niekto poradiť, v ktorej banke sa dá jednoducho a rýchlo vybaviť kontokorentný úver, prípadne založiť účet s dobrým balíkom služieb? Máme totiž účet v jednej dosť veľkej nemenovanej banke ale služby sú o ničom, uvažujeme o zmene.
    Diky
    Skús ešte tatrabanku, je to vybavené rýchle z ich strany, ale musíš aj tak dodať všetky podklady...Daňové priznanie, súvahu....je toho dosť kým to vybeháš. My sme tiež pred mesiacom vybavovali. Doklady chcú potom tiež len raz za rok po podaní DP.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    jess
    Skús ešte tatrabanku, je to vybavené rýchle z ich strany, ale musíš aj tak dodať všetky podklady...Daňové priznanie, súvahu....je toho dosť kým to vybeháš. My sme tiež pred mesiacom vybavovali. Doklady chcú potom tiež len raz za rok po podaní DP.
    Tatrabanka chce Q- tálne výkazy, nie?

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    sway
    Tatrabanka chce Q- tálne výkazy, nie?
    Ja som sa na to pýtala a že netreba , iba v apríli daňové priznanie. Ma nestraš, idem čítať zmluvu...

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    takže to čítam..."Dlžník sa zaväzuje predkladať účtovné výkazy + DP ... koncoročné do 15.4. ...."...alebo v prípade doručenia žiadosti od Veriteľa (banky)

    Inak....poplatok za úver 10.000,- !!!!

    Fany je offline (nepripojený) Fany

    Fany
    Ľuba
    Aj VÚB chce kvartálne...
    Ľubi, aký poplatok ste platili vo VÚB za kontokorent? Nemáte s tým problém?

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Fany
    Ľubi, aký poplatok ste platili vo VÚB za kontokorent? Nemáte s tým problém?
    Ja si to už nepamätám, ale tam boli tuším dohadované individuálne podmienky.

    betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

    betyna8
    sway
    Odkiaľ si,
    mám veľmi dobrú skúsenosť v UniBanke, mám skvelú osobu čo má na starosti moju firmu - ak chceš SS pošlem viac info.
    Som zo Žiliny, ak môžeš pošli mi teda neake info. Ďakujem a prajem pekný dník všetkým poraďákom.

    Viera.M. je offline (nepripojený) Viera.M.

    hlavná účtovníčka Viera.M.
    betyna8
    Ahojte, vedel by mi prosim niekto poradiť, v ktorej banke sa dá jednoducho a rýchlo vybaviť kontokorentný úver, prípadne založiť účet s dobrým balíkom služieb? Máme totiž účet v jednej dosť veľkej nemenovanej banke ale služby sú o ničom, uvažujeme o zmene.
    Diky
    Máme kontokorent v UNI banke... sme spokojní ako klienti...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.