Zavrieť

Porady

hliva ustricová

Pekný pozdrav všetkým,
chcem sa opýtať, či máte osobné skúsenosti,alebo odporúčania iných na to, že hliva ustricová naozaj priaznivo ovplyvňuje zdravotný stav.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Hliva ustricová obsahuje betaglukány, tento výťažok z hlivy sa dá kúpiť od rôznych výrobcov. Mám s nimi veľmi dobré skúsenosti na imunitný systém. Nakúpim vždy na jeseň a ak na niekoho niečo ide, začnem podávať, zvyčajne 1-2 x a doktori už nevedia ako vyzeráme (trochu preháňam, pouźivame aj ine metódy, nie len betaglukán). Mali by mať aj protirakovinové účinky aj účinky na srdcovosievny systém.
    Naposledy upravil Jana Motyčková : 11.11.08 at 13:13

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ci priaznivo ovplyvnuje zdravotny stav, to neviem posudit, lebo mi v podstate nic nie je, ale chuti vyborne. To, ze je prospesne ju jest, som tiez citala.

    tetrisss je offline (nepripojený) tetrisss

    No, niekedy ani ja neviem... ...viac tetrisss
    Podla poslednych clankov je velmi prospesna, ale myslim si, ze by jej bolo treba jest velke mnozstvo, z tohto dovodu si myslim, ze pre zdravotne ucely su lepsie extrakty a ine vyrobky. Kazdopadne je to velmi chutna huba, hlavne ta, ktoru najdete v prirode, ako ja pred domom.
    macky 060.jpg  
    macky 061.jpg  
    macky 062.jpg  
    1/1

    Bionda je offline (nepripojený) Bionda

    som taká aká som Bionda
    ale zas treba dať aj pozor, na základe vlastnej skúsenosti viem, že síce je zdravá , ale pre mňa je to alergén- vyhádžem sa do pol hodiny a o svrbení asi ani nemusím hovoriť- vyzerám ako šarpei

    legolas je offline (nepripojený) legolas

    muž legolas
    Čítal som, že obsahuje nejaké protilátky ktoré obmedzujú vznik rakoviny. Ináč je to veľmi chutná jedla huba aj na vyprážanie.

    Aankaa je offline (nepripojený) Aankaa

    Aankaa
    No veď práve to ma zaujíma, v prípade pravidelnej konzumácie - zníženie rizika vzniku rakoviny. Ale to by asi bol siahodlhý výskum...

    Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

    Gabhus
    Existuje prípravok pod názvom ....... /asi sa nesmie napísať/. Je to výťažok z hlivy - neviem alé má kto skúsenosti, ale my sme ho dávali našej mamke počas onkologického ochorenia a markery jej klesli o 5 jednotiek /bodov alebo ako sa to meria/. Nikdy som takýmto veciam neverila, ale tohoto som očitým svedkom. Určite má nejaké účinky pri zlepšovaní imunity a pod. Treba skúsiť, ak nepomôže, určite nepoškodí.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Aj dnes som si kúpil zo 20 deka . Niet týždňa v roku ,aby som nemal huby na jedálnom lístku. Či hlivy,šampiňóny,......čerstvé alebo sušené !!!!!!!!!!!!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.